• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 475

15393802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17563836 15393802 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę, znajdującą się przy ul. Saskiej. To piękne, słoneczne mieszkanie zapewni Ci komfort i przytulną atmosferę, idealną do codziennego życia.Kluczowe Atuty Mieszkania:Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w atrakc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (18 689 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1978
13490323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97591 13490323 Lokal użytkowy 73.5m2 na I piętrze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Duże witryny. Ekspozycja reklam na całe Rondo Wiatraczna.Lokal usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych.Duży ruch pieszy i samochodowy.Największy węzeł komunikacyjny ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (13 565 zł/m2)

7
-
73.5 m2
2001
15861933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217656 15861933 Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Warszawa, Gocław Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze , co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomi...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15856081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083144 15856081 Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie , wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz . Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. ...

Warszawa (Praga-Południe), Międzynarodowa

830 000 PLN (18 043 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15885091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27717112 15885091 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,42 mkw., z balkonem (7,25 mkw.), położona na 3. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji „Na Okrzei”, zrealizowanej przez Matexi Polska. Mieszkanie jest po odbiorze i pozostaje w stanie dewe...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (23 939 zł/m2)

1
1
33 m2
2024
15881534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637448 15881534 Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny. Praktyczny układ pomieszczeń:Pokój dzienny z balkonem: przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1966
15890104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27868918 15890104 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 566 000 zł (do negocjacji)Oferta na zasadzie wyłącznościNieruchomość: Proponujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie z osobną dużą widną kuchnią (możliwość przerobienia na salon z aneksem kuchennym i o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

566 000 PLN (14 895 zł/m2)

1
-
38 m2
1955
15830307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogrodem ul. Mińska 26669075 15830307 Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69.  Lokalizacja: Lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na ulicy Mińskiej, około 300 metrów od przyszłej stacji III li...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

991 354 PLN (18 358 zł/m2)

3
1
54 m2
2021
15686271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - widok na panoramę centrum Warszawy 23939928 15686271 Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna — kluczowego węzła ko...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 999 PLN (19 355 zł/m2)

4
1
155 m2
2009
15858638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje na Saskiej Kępie do remontu 27151868 15858638 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie. Pełna zieleni okolica (wszystkie skwery i parki Saskiej Kępy, a także Park Skaryszewski oraz zielone tereny wzdłuż Wisły), która jednocześnie oferuje nam bogactwo usług i udogodnień. Dosk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (17 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1962
15871079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27456761 15871079 Na sprzedaż mieszkanie trzy-pokojowe o pow. 63,5 mkw. z dużym balkonem, usytuowane na III piętrze budynku.Mieszkanie z powodzeniem może być przeznaczone dla rodziny kilkuosobowej.Jest narożne z ekspozycją północno-wschodnią.Podział pomieszczeń jest k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15786251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900724 15786251 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w SDP Nieruchomości. Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,98 m2, które znajduje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (19 125 zł/m2)

2
1
40 m2
2014