• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 480

15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15881208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✨ Jasne 2 pokoje z loggią | świetny układ 27625326 15881208 INFORMACJE  OGÓLNE Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) ul. Makowska 2936,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica2 pokoje 210 piętro windaRok budowy: 1962Cena: 547 000 złCzynsz: ok. 730 złStan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąParking: możliw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15895583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962150 15895583 Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu.Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługową, medyczną lub biurową.Charakterystyka lokalu:Stan: deweloperski (po in...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (9 180 zł/m2)

1
-
141.5 m2
2001
15895575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962110 15895575 Na sprzedaż lokal usługowy - 154,90 m² - Warszawa, GrochówAdres: ul. Grochowska 326, WarszawaPiętro: 1 z 14Powierzchnia: 154,90 m²Cena: 2 499 000 złOpis nieruchomości:Na sprzedaż przestronny, wykończony lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Grochowsk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (16 133 zł/m2)

5
-
154.9 m2
1930
15895373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962223 15895373 Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy ulicy Władysława Umińskiego w dzielnicy Praga Południe. Najważniejsze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (23 254 zł/m2)

2
1
33.07 m2
2024
15895560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962035 15895560 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15895411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962038 15895411 2 pokoje 48 m² Loggia Piwnica Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul. Łukowskiej.Atuty nieruchomości:• 2 niezależne pokoje• osobna kuchnia• log...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989