• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 352

15894656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948026 15894656 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Żabińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,81m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- 2 balkony, - k...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 513 zł/m2)

2
1
53.81 m2
1987
15894539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944562 15894539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-sal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 219 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15894255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27935931 15894255 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mandarynki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,30m2 składa się z:-widnej kuch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (16 595 zł/m2)

4
1
69.3 m2
1980
15893566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914276 15893566 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Herbsta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,2 m2 składa się z:-salonu,-wydzielonej sypialni,-otwa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 166 zł/m2)

2
1
36.2 m2
1981
15894793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948997 15894793 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki MłodychBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,4m2 składa się z:- oddzielna kuchnia (l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1980
15894647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948028 15894647 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Stokłosy BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - toalety. Mieszkanie spółdzielcze wł. Gru...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15889952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864968 15889952 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: ok. 1970Budynek został ocieplony, a klatka schodowa gruntownie wyremontowana. Części wspólne są regularn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 379 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15889273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846375 15889273 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z:-Salon z balkonem ( 20m2) i kuc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1979
15889158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845632 15889158 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-od...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (15 426 zł/m2)

2
1
50.5 m2
1982
15890432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877088 15890432 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1986NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzieln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (14 925 zł/m2)

3
1
67 m2
1986
15889593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27855303 15889593 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 742 zł/m2)

1
1
31 m2
2002
15889210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845998 15889210 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,23m2 składa się z:-Salon o powierzchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 941 zł/m2)

3
1
58.23 m2
1984