• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 293

15717197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek z magazynem 800 m2 24529667 15717197 Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownięOferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale nadający się na siedzibę firmy, biuro z magazynem, lekką produkc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (4 999 zł/m2)

11
-
800 m2
2000
15779302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25771023 15779302 Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej i nwestycji GH Development - ORZECHOWA, położone na 1. piętrze 5-piętrowego budynku z windami. Na parterze znajdują się lokale usługowe, co podnosi komfort codziennego życia. ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15868185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27368954 15868185 3 POKOJOWY APARTAMENT W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu warszawskich dzielnic Ursus oraz Włochy Nieruchomość wykończona w bardzo wysok...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 111 111 PLN (17 094 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
13959288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 101338 13959288 Wymarzony dom z ogrodem na sprzedaż, Warszawa Włochy Do sprzedaży dom w Warszawie Włochy. Klinkier pełny, cegła max, rolety zewnętrzne, stropy ceramiczne, wkłady ceramiczne kominowe. Dach z blachy fińskiej. Okna Dekcenic dwubarwne: na zewnątrz mahoń,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (10 239 zł/m2)

5
3
293 m2
1998
15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012
15893591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914886 15893591 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15893526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913541 15893526 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Zbąszyńskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,32m2.Powierzchnia dodatkowa:- balkonMieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 550zł.Dodatkowo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

968 704 PLN (17 200 zł/m2)

3
2
56.32 m2
2025
15890401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876175 15890401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 159 000 PLN (22 951 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2025
15890369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875897 15890369 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 139 zł/m2)

1
1
27.31 m2
2025
15887479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784208 15887479 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Sulmierzyckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,7m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - schowekPowie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

983 800 PLN (14 750 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1997
15888446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814085 15888446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. RównoległejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 poko...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (20 105 zł/m2)

3
1
57.2 m2
2024
15888440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814082 15888440 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wiktoryn - Inwestycja Modern SpaceBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,64m2 składa się z:- pokoju,- ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (18 331 zł/m2)

1
1
31.64 m2
2023