• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Wesoła

Znalezionych ofert: 80

15664286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23549097 15664286 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Duży wygodny dom w centrum Warszawy-Wesołej, na obszernej działce ze starodrzewiem (1813m2).Budynek murowany z cegły, ocieplony wełną mineralną; oddany do użytkowania w 2013 roku. Kilka lat temu częściowo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (12 340 zł/m2)

6
3
235 m2
-
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15865122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27289158 15865122 Przestronne 3 pokoje z 2 balkonami przy lesie – Stara Miłosna.Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub przestrzeni do pracy z widokiem na zieleń? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w zielonym sercu Starej...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 016 160 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
70.08 m2
2007
14521624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 138349 14521624 Do sprzedania działka z przeznaczeniem usługowo-handlowym. Możliwe inwestycje: hotel, magazyn, pawilon usługowo handlowy70% do zabudowy.wszystkie media Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o po...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 000 PLN

-
-
4025 m2
-
15868691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27388844 15868691 Las, cicha okolica, niska zabudowa.Dom do remontu..Partner - salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, zejście do garażu.Piętro - 3 pokoje, bardzo duża łazienka.Strych - wysoki, jedno pomieszczenie na całej powierzchni domu. Duże okna.Garaż, kotłownia i ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (8 129 zł/m2)

4
-
171 m2
1990
15621375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22626001 15621375 Działka leśna o powierzchni 13 500 m² przy ulicy Mazowieckiej, bardzo blisko głównej trasy Trakt Brzeski; działka w ostatnim planie zagospodarowania przestrzennego obowiązującego do 2003 r. oznaczona D3.USZL.Świetna lokalizacja, dojazd drogą asfaltow...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 775 000 PLN

-
-
13500 m2
-
15677310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23787765 15677310 Mieszkanie 56m2 na 4 ostatnim piętrze w bloku na osiedlu zamkniętym w Wesołej..Rozkład mieszkania :- dwie sypialnie- salon z aneksem kuchennym.- łazienka - balkon.Mieszkanie do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych .Kuchnia w zabudowie.Ła...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
56 m2
2023
14933257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5030353 14933257 Budynek użytkowany jako motel.Maksymalnie może być 50 miejsc po drobnej inwestycji.Aktualnie są 24 łóżka (pokoje 2-3osobowe). Nie ma wolnych miejsc (stali klienci, główne Ukraina).Przychód ok. 20.000 zł miesięcznie.Do wykonania pozostało:Inwestycje I...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 000 PLN (3 386 zł/m2)

1
-
700 m2
-
14291598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108314 14291598 Działka w Warszawa Wesoła Stara Miłosna. Działka ok 900 metrów pod budownictwo mieszkaniowe z usługami lub obiekt usługowo handlowy Działka nadaje się na dom jednorodzinnyblizniak dwulokalowydom jednorodzinny dwulokalowy wielomieszkaniowy pod wynaje...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN

-
-
893 m2
-
14503902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 43167 14503902 WIECEJ INFORMACJI: 884 884 159Do sprzedania pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2564 m2 i wymiarach 25,96 x 98,77m, umiejscowiona przy cichej lokalnej ulicy, znajdująca się na skraju Lasu Sobieskiego (kwadrat ulic 1 Praskiego Pułku, Niem...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN

-
-
2564 m2
-
13626446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1931567 13626446 Działka budowlana w Starej Miłosnej, działka 30x21 m, wszystkie media w drodze.Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. 60)% powierzchni biologicznie czynnej, 2 kondygnacje.Cicha okolicaZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeks...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN

-
-
630 m2
-
12433652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 84291 12433652 Działka inwestycyjna z budynkiem biurowo - magazynowym.Lokalizacja - Warszawa - Wesoła , przy głównej ulicy .Przeznaczenie budowlano , handlowo , usługowa . jest plan zagospodarowania przestrzennego.Możliwośc dokupienia dodatkowych 2200m2.Zamieszczo...