• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 730

15800240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210341 15800240 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 m, 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku.Kompleks jest chroniony 247.Mieszkanie składa się z :- przestronnego połączonego z tarasem salonu, wyposażonego w klimatyzację- korytarz łączący kuch...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
117 m2
2005
15791701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25998005 15791701 Ogłoszenie tylko w naszej Agencji!Więcej informacji 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 2 418 m2 położona na Białołęce przy ulicy Białołęckiej. Działka w kształcie prostokąta o długości 162 m i szerokości 14,6 m. Podłączony prąd i gaz a wo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN

-
-
2418 m2
-
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15688449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23989439 15688449 Mieszkanie dwupoziomowe 90.86m na 67 piętrze w bloku z 2018 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- dwie sypialnie- kuchnia w aneksie- dwa balkony - dwie łazienki- garderoba.Mieszkanie do odświeżenia . Stan techniczny dobry.Kuchnia umeblowana .Klim...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 777 000 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
90.86 m2
2018
15677346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23787766 15677346 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m, 5 piętro w bloku z 1988 roku.Mieszkanie o powierzchni 20 m2.Mieszkanie do remontu.Łazienka glazura, terakota.Okna PCV.Czynsz administracyjny wynosi 400zł.Mieszkanie własnościowe.PARKING- ogólnodostępny.OKOLIC...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
20 m2
1988
15662596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504676 15662596 Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m.Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba TVN.Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biurowca,hotelu -pensjonat...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (55 556 zł/m2)

8
-
90 m2
-
15662002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23493446 15662002 Dom jest szczytowym segmentem w zabudowie szeregowej, położony jest w bardzo atrakcyjnej części Bielan – Marymont Kaskada.W 2008 roku budynek przeszedł generalny remont:- Docieplenie ścian (łącznie ze ścianami piwnic) 15 cm styropian.- Docieplenie p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (11 069 zł/m2)

8
-
262 m2
-
15621375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22626001 15621375 Działka leśna o powierzchni 13 500 m² przy ulicy Mazowieckiej, bardzo blisko głównej trasy Trakt Brzeski; działka w ostatnim planie zagospodarowania przestrzennego obowiązującego do 2003 r. oznaczona D3.USZL.Świetna lokalizacja, dojazd drogą asfaltow...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 775 000 PLN

-
-
13500 m2
-
15575231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21644497 15575231 Działka niezabudowana o powierzchni 1625 m2, położona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, okolice ulicy Dębowej. Gaz, prąd w odległości ok. 100m. Brak kanalizacji.Piękna, spokojna, zielona okolica. Wokół zabudowa jednorodzinna.Można kupić więcej przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN

-
-
1625 m2
-
15565668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21463149 15565668 Piękna, płaska, niezadrzewiona działka budowlana na Wawrze Aleksandrowie.Piękna, atrakcyjna, równa, niezadrzewiona działka budowlana o wymiarach około 35x50 m (1725m2). Ogrodzona. Dojazd droga asfaltowa. Wokól domy jednorodzinne. Piękna, cicha i spo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN

-
-
1725 m2
-
15539603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20816432 15539603 Działka na Woli ( Koło ) niedaleko stacji metra Księcia Janusza.1890m, wszystkie media, jest Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoDopuszczalna zabudowa jednorodzinna, nieuciążliwe usługi.Wskaźnik intensywności zabudowy - 0.8Wskaźnik powierzchni zabudo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 000 PLN

-
-
1890 m2
-
15507984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20111968 15507984 Oferta inwestycyjna (pełna własność)6 mieszkań, w tym: 5 kawalerek (jedna z balkonem) oraz 1 mieszkanie dwupokojowe.Kawalerki są wynajęte, a ROI po kosztach wynosi 6,7%.Dodatkowo do mieszkania należy dokupić:- Garaż z 4 miejscami postojowymi – 100 00...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 000 PLN (11 012 zł/m2)

6
6
165.27 m2
2006