• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 774

15640543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23067223 15640543 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 65m. Skrzyżowanie Alei Solidarności i Alei Jana PawłaIdealne na biuro, kancelarią, usługi. Bezpłatny parking obok budynkuMieszkanie po generalnym remoncie.Klatka po remoncie. Jest windaw s...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (30 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1938
15848261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935174 15848261 Mieszkanie 38,5 m2 znajduje się na 14. piętrze bloku z 1977r. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy.Kuchnia jest wyposażona w nowe sprzęty wysokiej jakości - zmywarka w zabudowie, lodówka w zabudowie, piekarnik oraz płyta indukcyjna.W mieszkan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (20 779 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1977
15848214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935056 15848214 Działka o powierzchni 2128 m², zlokalizowaną w urokliwej okolicy .Działka posiada aktualne warunki zabudowy z możliwością budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego .Lokalizacja na skraju lasu objętego programem Natura 2000, co zapewnia trwałość te...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN

-
-
2128 m2
-
15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 000 PLN (14 541 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15848178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934916 15848178 Działka budowlana o powierzchni 1593 m², położoną w zielonej i spokojnej części Warszawy – dzielnicy Wawer, rejon Zbójna Góra.Media: prąd, woda, gaz – do łatwego podłączenia.Dojazd: droga utwardzona.Kształt działki: prostokątny, idealny pod zabudowę ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN

-
-
1593 m2
-
15848272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935194 15848272 3-pokojowe mieszkanie 77.65m , znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2009 roku.Budynek z całodobową ochroną.Mieszkanie składa się z:- salonu z kuchnią,- dwóch sypialni,- łazienki,- przedpokoju,- balkon.Do mieszkania przynależy:- komórka l...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 742 zł/m2)

3
1
77.65 m2
2009
15848252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935166 15848252 Osiedle nowy Wilanów wybudowane przez firmę ROBYG w roku 2017.Mieszkanie 63 m kw znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z dwiema windami, na terenie zamkniętego, chronionego osiedla młody Wilanów. Standard mieszkania :- na podłodz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
1
63 m2
2017
15848191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935061 15848191 Mieszkanie 38m , 2-pokojowe, znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z 1955 roku.Kamienica z zadbaną zielenią .Odgrodzony parking wspólnotowy.Mieszkanie w stanie deweloperskim .Okna PCV. Podłogi w pokojach i holu pokryte są klepką. Cała instalac...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15848254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935179 15848254 Biuro 3 piętra, w małym, kameralnym budynku (7 pięter) z recepcją na parterze i podziemnym parkingiem. W budynku recepcja na parterze, dwie windy. Lokal ma dwa osobne wejścia więc można go traktować jako jeden lub podzielić na dwa niezależne. Standar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 000 PLN (20 621 zł/m2)

1
-
354 m2
-
15848187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935046 15848187 Mieszkanie o powierzchni 75 m2 na warszawskich Włochach, położone na ostatnim, trzecim piętrze bloku z 2019 roku .Mieszkanie składa się z:- dwóch przestronnych pokoi (12m2), - łazienki, - toalety- salonu połączonego z kuchnią (30m2)- balkon (7m2). Mi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (21 200 zł/m2)

3
1
75 m2
2019
15848160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934941 15848160 Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku .Brak windy.Mieszkanie po generalnym remoncie .Ogrzewanie podłogowe .Wymieniono wszystkie instalacje.Naturalny kamień w kuchni i łazience.Nowe drewniane podłogi.Energooszczędne AGD. N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 404 zł/m2)

3
1
61.72 m2
1910
15848322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935394 15848322 Mieszkanie 32m2 na 5 piętrze .Układ mieszkania :- pokój dzienny z aneksem kuchennym - mała sypialnia- łazienka- balkon.Kuchnia umieszczona jako aneks z wyspą w salonie.Mieszkanie przeszło generalny remont w 2015 roku, łącznie ze zmianą instalacji el...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

651 000 PLN (20 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1978