• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wieliszew

Znalezionych ofert: 36

15845834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26870404 15845834 Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni: a) Powierzchnia magazynowa 887,70 m2. b) ​Powierzchnia biurowo-so...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

2 655 000 PLN (2 693 zł/m2)

11
-
986 m2
-
15691204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24013108 15691204 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wieliszew zaledwie 25 min od Warszawy.Położona wśród innej zabudowy jednorodzinnej z dostępem do drogi asfaltowej.Działka o łącznej powierzc...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

599 000 PLN

-
-
1741 m2
-
15613347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22474536 15613347 Dwie bardzo ładne działki przylegające do siebie o powierzchni 1231m2 i 1143m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wokół działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.Media: prąd i ga...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 032 000 PLN

-
-
2400 m2
-
15612841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22457202 15612841 Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wokół działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.Media: pr...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

553 950 PLN

-
-
1231 m2
-
15612852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22457203 15612852 Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wokół działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.Media: pr...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

514 350 PLN

-
-
1143 m2
-
15856471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27091425 15856471 Działka z możliwością zabudowy w Skrzeszewie, gm. Wieliszew 1 933 mkw.Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 1 933 mkw., położoną w miejscowości Skrzeszew, w gminie Wieliszew, powiecie legionowskim.Działka...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

658 000 PLN (340 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15698794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24156045 15698794 Do sprzedaży dwie działki leśne w miejscowości Wieliszew obręb Kwietniówka. Działki położone 300 metrów od ulicy Baczyńskiego w Wieliszewie. Działka nr 120 - 2380 m2 - cena 238 000zl, ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

190 400 PLN (80 zł/m2)

-
-
2380 m2
-
15363222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16841251 15363222 BEZ PROWIZJI OD KUPUJACEGO, BEZ PODATKU PCC CENA STANU DEWELOPERSKIEGO Budynek Wolnostojący z bardzo dobrym układem pomieszczeń położony w cichym miejscu z dala od głównej ulicy. ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 300 000 PLN (8 075 zł/m2)

5
2
161 m2
2025
15843627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26808705 15843627 Cena do negocjacji Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie. Dla...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

380 000 PLN (317 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15634789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22926088 15634789 Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną w najbardziej atrakcyjnej części Wieliszewa przy ulicy Willowej o powierzchni 4061 m2. Zgodnie z uchwałą nr XLV4282018 Rady Gminy Wieliszew z dnia 13 kwietnia 2018 r. w spra...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 620 339 PLN (399 zł/m2)

-
-
4061 m2
-
15635232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22939808 15635232 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2, całkowitej 337m2 położony na przepięknej działce o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Poddębie powiat Legionowski. Nieruchomość dla osób ceniących...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 450 000 PLN (4 303 zł/m2)

6
3
337 m2
2000
15577078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21690390 15577078 Przedmiotem sprzedaży jest teren zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej - 3RM,MN, o powierzchni 4 493 m2 w miejscowości Skrzeszew ul. Nasielska. Plan dopuszcza w zakresie przeznaczenia uzupełniającego lokalizację:1) budynków dla potrzeb p...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 035 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
4493 m2
-