• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wodzisław Śląski

Znalezionych ofert: 33

15759971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347212 15759971 NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w Wodzis...

Wodzisław Śląski (Wilchwy) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

450 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
457 m2
-
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15793794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26048539 15793794 Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie szukają mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 m², zlokalizowane na wygodnym pierwszym...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

229 000 PLN (4 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1963
15435711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18495055 15435711 Świetna oferta dla osób, które szukają swojego wymarzonego miejsca na dom!Na sprzedaż 7 parceli (każda w całości budowlana!) usytuowanych w malowniczej okolicy, przy ul. CZYŻOWICKIEJ..Nieruchomość idealnie nada się pod budowę domu z garażem i miejsce...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

125 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
725 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

11
-
1372 m2
-
15871771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475048 15871771 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniamiNa sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju, co zapewnia komfort i prywatność idealne zarówno do zamieszkan...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

259 990 PLN (5 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1900
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15402924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17758224 15402924 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Oferujemy do sprzedaży inwestycyjną nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość składa działki o numerze 2335107 i powierzchni ok. 2,5 HA. Zgodnie z miejskim plan...

Wodzisław Śląski (Grodzisko) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

6 109 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
24439 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15877703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577794 15877703 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji. Kameralny charakter bu...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

435 000 PLN (6 076 zł/m2)

4
1
71.59 m2
1984
15863303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27242341 15863303 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Wodzisław Śląski przy ul. Przemysława, na popularnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Piastów.Lokal o powierzchni 66,82 m² znajduje się na 3 pi...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

335 000 PLN (5 416 zł/m2)

3
1
61.85 m2
1978
15860654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182973 15860654 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku na Osiedlu Piastów, przy ul. Przemysława w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość w bard...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

315 000 PLN (6 176 zł/m2)

2
1
51 m2
1987