• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 251

15894242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27934868 15894242 Duża, wygodna kawalerka - 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnię. Mieszkanie ma pow. 38,20m2 z loggią o pow. 4,21m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą w dzie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

615 315 PLN (16 193 zł/m2)

1
1
38 m2
2026
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15891157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889981 15891157 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 996 PLN (12 430 zł/m2)

2
1
49.8 m2
2009
15888575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27817039 15888575 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15888539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27816552 15888539 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz działk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 556 zł/m2)

4
2
101.4 m2
2027
15888298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27808954 15888298 Szereg otoczony zielenią bezpieczne osiedle pełna infrastrukturaSzeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 390 000 PLN (11 730 zł/m2)

4
1
118.5 m2
2000
15889755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860862 15889755 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. .Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 993 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15886799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe. Idealne dla rodziny lub do wynajmu. 27766955 15886799 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.Opis nieru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
1
53 m2
2025