• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 251

15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15881073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27622378 15881073 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu AGD, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone w półn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 054 235 PLN (13 178 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15893746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27918456 15893746 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Ponadto istnieje możliwość zagospodarowania poddasza n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

4
-
67 m2
2026
15893741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917764 15893741 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2 z wyjściem na taras o pow. 3,58m2 i ogród 2,73m2 z niepowtarzalnym widokiem na w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 022 PLN (14 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15893712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917526 15893712 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15893703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917516 15893703 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 319 PLN (16 602 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15845754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26868127 15845754 ul. ReymontaNowoczesne, bardzo ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 mkw. z dwoma balkonami w budynku z 2017 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku ośmiopiętrowym, składa się z pokoju połączo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15870846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441458 15870846 Opiekun Oferty Robert Kordowski602 101 602Nr licencji PFRN 22980Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanieOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCINieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardzo przyjazna lokalizacja z licznymi terenami spacerowymi. W b...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

429 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15891188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890729 15891188 Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem. Zapraszam na prezentację nieruchomości, bo na prawdę warto!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

430 000 PLN (9 072 zł/m2)

2
1
47.4 m2
1972
15884310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698809 15884310 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w lokalizacji Wrocław-Karłowice-Różanka, ul. Żmigrodzka - w pobliżu ulicy Bałtyckiej i ul. Kamieńskiego.Duże, jasne i przestronne o powierzchni: 72.86 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą z ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (9 594 zł/m2)

4
1
72.86 m2
1978