• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 916

15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15338270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16190567 15338270 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 155 660 PLN (12 985 zł/m2)

5
2
89 m2
2025
15812605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538853 15812605 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15427950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18339674 15427950 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 110 530 PLN (12 913 zł/m2)

5
2
86 m2
2025
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15812607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538855 15812607 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15785584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25886980 15785584 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
1
15 m2
2016
15776155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25695012 15776155 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15776154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695011 15776154 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
2
300 m2
1930
15861977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221038 15861977 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową!Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otoc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 665 PLN (26 794 zł/m2)

3
2
55 m2
2025
15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Przestronne mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Obecnie jeden pokój został przedzielony lekką ścianką działową na potrzeby rodziny i mieszkanie sk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 030 PLN (11 550 zł/m2)

3
1
51 m2
1961
15894152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27932318 15894152 Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia Stan deweloperski i gotowe zamieszkania.Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju i komfortu życia z dala centrum miasta , a jednocześnie z dobrym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2027