• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wyszków

Znalezionych ofert: 37

15719228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nad rzeką Liwiec | 12 500 m2 | inwestycyjnie 24563335 15719228 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec.Atutem tej oferty jest bliskość rzeki - jej urokliwy brzeg znajduje się zaledwi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 200 000 PLN

-
-
12500 m2
-
15805830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26318369 15805830 Dom na Osiedlu Młodych w Wyszkowie.Nieruchomość użytkowana zaledwie przez rok od wybudowania.Całość wykończona z najwyższej jakości materiałów. Zastosowano nowoczesne rozwiązania Smart Home, umożliwiające zdalne sterowanie elementami wyposażenia domu...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 099 000 PLN (4 293 zł/m2)

6
2
256 m2
2020
15870184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422899 15870184 Mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Wyszkowa.Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (63,5 m2) składające się z salonu, 2 pokojów, kuchni, łazienki i WC. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zagospodarowania poddasza. Do mieszkania przynależy piwni...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

499 000 PLN (7 797 zł/m2)

3
1
64 m2
1992
15871059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27455540 15871059 Na sprzedaż jasny, przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 72,58 mkw., położony w zielonej i spokojnej części Wyszkowa przy ul. 3 Maja.Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji – zaledwie 200 m od rzeki Bug, w otoc...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

660 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
72 m2
2016
15839944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26762605 15839944 Dom w zabudowie bliźniaczej – Dom pod Agawami 2 – blisko PKP i szkoły – stan deweloperski Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej realizowana według projektu Dom pod Agawami 2 pracowni Archon. Nieruchomość położona w spokojnej, rozwijającej ...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

700 000 PLN (3 911 zł/m2)

4
1
179 m2
2026
15847176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26903684 15847176 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy dom, który łączy ciszę i prywatność z błyskawicznymdojazdem do centrum Wyszkowa. Otrzymujesz komfortową działkę 522m², w pełni ogrodzoną i zagospodarowaną (kostka, taras) – gotową narodzinne życi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

820 000 PLN (6 508 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15801958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26253448 15801958 Powierzchnia domu- 150m2,+ piwnica, garaż i strych. Powierzchnia działki- 217 metrówW domu znajduje się:- Wiatrołap, - kuchnia, - korytarz, - 2 łazienki, - salon, - 5 pokoi, - garaż z piwnicą oraz strych. Budynek ogrzewany jest gazem.Dom znajduje się...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 100 000 PLN (6 358 zł/m2)

5
-
173 m2
1990
15848238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935176 15848238 Teren jest ogrodzony.Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja.Wymiary działki: 1546 m2B16UO,US (ok. 1545 m2, pokrycie 100.0%)Tereny usług oświaty i sportu szczegóły.§ 87. Plan ustala dla terenów oznaczonych na rysunku planu stanowiącym załącznik Nr 1,...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 700 000 PLN

-
-
1546 m2
-
15813656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563213 15813656 1.MNU (ok. 1863 m2, pokrycie 100.0%)Tereny przeznaczone dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług podstawowych. Dla terenów MNU ustala się:3) w obrębie terenów 1.MNU, 2.MNU, 5.MNU i 11.MNU - możliwość zachowania istniejącej zabudowy zagrodowe...

Wyszków (Zakręzie) (Mazowieckie, gm. Wyszków)

564 000 PLN

-
-
1863 m2
-
15446343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18753814 15446343 Do sprzedania dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane pod Wyszkowem w miejscowości Rybienko Leśne.Do końca lutego super atrakcyjna cena !!!Dwie zespolone działki usytuowane są przy drodze asfaltowej, pierwsza działka przy samej drodze w kształcie ro...

Wyszków (Rybienko leśne) (Mazowieckie, gm. Wyszków)

890 000 PLN

-
-
5727 m2
-
15495668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z warsztatem 19841177 15495668 Do sprzedaży; Budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 1995 roku z gazobetonu. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz części mieszkalnej na piętrze i poddasza o łącznej powierzchni 370 m2. Dom w części podpiwniczony, strych nieużytkow...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

990 000 PLN (2 676 zł/m2)

6
3
370 m2
1995
15786281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25903201 15786281 Mieszkanie na osiedlu Polonez w Wyszkowie.Położone jest na parterze w bloku z połowy lat 80-tych. Od tego czasu nie było remontowane, co otwiera możliwość własnej aranżacji nieruchomości, pod własne potrzeby, np. połączenie łazienki z WC.Mieszkanie s...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

519 000 PLN (6 488 zł/m2)

4
1
80 m2
1985