• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 71

15881991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653813 15881991 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,9m2 początkowo było 2-pokojowe, obecnie została wybur...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

670 000 PLN (13 427 zł/m2)

1
1
49.9 m2
2012
15878103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588317 15878103 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem k...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

565 000 PLN (8 561 zł/m2)

3
1
66 m2
2003
15867124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach 27335514 15867124 Do sprzedaży ładne,  przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego.Składa się z - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 31,43m2 z wyjściem n...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

810 000 PLN (12 090 zł/m2)

3
1
67 m2
2006
15877467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż 27570353 15877467 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 3 POKOJE, DWUSTRONNE, STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALEZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkac...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

763 230 PLN (12 512 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15877466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Taras 56 m2 | garaż | komórka 27570350 15877466 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkach przy ul. ks. Ignace...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

559 900 PLN (13 656 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15893632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w dobrej lokalizacji!! 27915309 15893632 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m² z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m² w świetnej lokalizacji!Funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - prz...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 843 zł/m2)

3
-
70 m2
2000
14231771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106315 14231771 Do sprzedania działka budowlana w Ząbkach leżąca niespełna 300 metrów od granicy Warszawy. Działka w drugiej linii zabudowy. W skład metrażu działki wchodzi około 170 m2 wjazdu od ulicy - droga długości 40 m i szerokości 4,5 m. Działka w kształcie tr...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

900 000 PLN

-
-
950 m2
-
15848270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935182 15848270 Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Ząbek – idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub zabudowę bliźniaczą. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52 m długości i 17 m szerokości.Dojazd do działki drogą utwardzoną. ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 149 000 PLN

-
-
884 m2
-
15718047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24545258 15718047 Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 145 m2 (całkowitej 180 m2) w Ząbkach.Dom ma podłączone wszystkie media miejskie od około 5 lat kanalizacja miejska ,woda miejska i własną ,gaz .Ogrzewanie nowym piecem Co gazowym oraz kominek .Na parterze są...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 439 000 PLN (7 994 zł/m2)

6
-
180 m2
1995
15620769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22611677 15620769 ZĄBKI....1065M2 ....BUDOWLANA....MEDIA....PRĄD ,WODA ,GAZ , KANALIZACJA....Działka w Ząbkach 1065 m2 .Kształt prostokąt.Na działce gaz i prąd, kanalizacja ,woda w ulicy. Dojazd asfaltowy.Teren objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 500 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15877620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27574767 15877620 Rodzinny Ogród Działkowy Media Świetna lokalizacja Na sprzedaż prawo do użytkowania działka rekreacyjna ROD, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ząbki. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na odpoczynek blisko miasta lub...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

88 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
350 m2
-
15883784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675731 15883784 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w ścisłym centrum Ząbek, przy ul. Orla!Teren doskonale nadaje się do realizacji inwestycji deweloperskich, idealny dla inwestorów i deweloperów szukających atrakcyjnego gruntu w dynamicznie rozwijającym się rejonie.Nier...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

3 500 000 PLN (2 809 zł/m2)

-
-
1246 m2
-