• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zawidów

Znalezionych ofert: 5

15619094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22578116 15619094 NA SPRZEDAŻ W CENTRUM ZAWIDOWA!!! Oferujemy na sprzedaż, położony w centrum miasta lokal użytkowy z tradycjami. Atuty nieruchomości: -przestronna i ustawna sala sprzedaży, umożliwiająca wiele aranżacji, -duże witryny wystawowe, okna antywłamaniowe,...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

150 000 PLN (2 381 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15390897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17502870 15390897 Duży i wygodny dom w śródmiejskiej, zwartej zabudowie. Położony bezpośrednio przy ul. Jana Pawła II. Zaledwie ok. 100 m od centralnego placu Zawidowa - Placu Zwycięstwa, przy którym m. innymi ma swoją siedzibę Urząd Miasta. Budynek murowany przedwo...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

510 000 PLN (2 833 zł/m2)

6
-
180 m2
-
15882537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27667112 15882537 Rozkładowe, słoneczne, z balkonem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,40 m kw. Lokal położony na III p. bloku w Zawidowie przy ul. Konopnickiej. Mieszkanie obejmuje: przedpokój, ustawną kuchnię z oknem, duży pokój dzienny z wyjściem na balkon,...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15673551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23708157 15673551 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zawidowie przy ul. Zgorzeleckiej. Działka powierzchni 962 m2 zabudowana jest budynkiem użytkowo mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Powierzc...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

389 000 PLN (1 945 zł/m2)

8
-
200 m2
-
15392635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17542585 15392635 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania rozwojowa nieruchomość położona w Zawidowie przy ul. Skłodowskiej-Curie. Przedmiotem sprzedaży jest budynek handlowo usługowy w którym funkcjonowała restauracja i winiarnia. Nowy budynek z 2018 rok...

Zawidów (Dolnośląskie, gm. Zawidów)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

11
-
170 m2
-