• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zielona Góra

Znalezionych ofert: 32

15727079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24711618 15727079 ...

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

849 000 PLN

-
-
7206 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15631114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22865578 15631114 Tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,55m², w kameralnym, czterorodzinnym budynku . R...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

345 000 PLN (6 211 zł/m2)

3
1
55.55 m2
1930
15476466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19415695 15476466 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

470 000 PLN (7 242 zł/m2)

2
1
64.9 m2
1939
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15566087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21470132 15566087 ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ W CENTRUM ZIELONEJ GÓRYULICA WROCŁAWSKA ZARAZ PRZY STACJI BENZYNOWEJ ORLENProstokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym budynkiem gospodarczym. Sprzedawana z pozwoleniem na rozbudow...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

499 000 PLN (1 620 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999
15767038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25517006 15767038 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Zielona Góra, Jędrzychów!Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej części Zielonej Góry Jędrzychów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkadziesiąt me...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 190 000 PLN (4 760 zł/m2)

6
2
250 m2
2015
15887929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797554 15887929 Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż udziału ½ w prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Zielonej Górze Osiedle Pomorskie 4C4, usyt...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

114 000 PLN (2 345 zł/m2)

2
-
48.62 m2
-
15778447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25752108 15778447 Przejmij gotowy biznes wraz z nieruchomością!Wyjątkowa okazja na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks piekarni i cukierni w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo z 32-letnią historią, kompletną infrastrukturą, stałą bazą odbiorców oraz doświadczonym z...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

6 100 000 PLN (4 263 zł/m2)

11
-
1431 m2
1993
15588880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21946008 15588880 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

699 000 PLN (5 592 zł/m2)

5
2
125 m2
2022
15753031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! miejsce na Twój dom, cisza i spokój 25186321 15753031 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielona Góra.Zielona Góra - wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie L...

Zielona Góra (Pomorskie, gm. Lubichowo)

149 000 PLN

-
-
1229 m2
-