• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 926

15882132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27657854 15882132 Na sprzedaż działka inwestycyjna, Jezierzany, ul. Nadmorska, gm. Postomino, 1.490.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.bera7NtttEtsE Na sprzedaż działka inwestycyjna wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 892 o powierzchni 4217 m2, poł...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

1 490 000 PLN

-
-
4217 m2
-
15882140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27657853 15882140 Na sprzedaż działka budowlana, Jezierzany, Gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 117.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.be8gnljd1044o Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 12814, położona w obręb...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

117 000 PLN

-
-
820 m2
-
15881845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27651681 15881845 Na sprzedaż, działka budowlana, Wądół gm. Kołczygłowy, cena 158.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana na Kaszubach, blisko lasu. Działka o numerze ewidencyjnym 351 o powierzchni 2499 m2, położona w obrębie ewidencyjnym Wądół gm. Kołczygłowy. Dla n...

Wądół (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

158 000 PLN

-
-
2499 m2
-
15878986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27603619 15878986 Na sprzedaż działka budowlana, Głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 86.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.be7jwaSDeGzcs Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska o numerze ewidencyjnym 999 w miejscowości Głobino. Nie...

Głobino (Pomorskie, gm. Słupsk)

86 000 PLN

-
-
1183 m2
-
15877480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27570695 15877480 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (odległość 3500 m), Smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 338.000,-PLN Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana ( teren zabudowy osiedleńczej ) o numerze ewidencyjnym 9613 o powierzchni 1559 m2 położ...

Smołdziński Las (Pomorskie, gm. Smołdzino)

338 000 PLN

-
-
1559 m2
-
15877488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27570685 15877488 Na sprzedaż działka budowlana, Strzelino, ul. Leśna, gm. Redzikowo, 129.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 246 o powierzchni 2122 m2. Działka położona przy głównej drodze asfaltowej w Strzelinie, przy ulicy Leśnej, zaled...

Strzelino (Pomorskie, gm. Słupsk)

129 000 PLN

-
-
2122 m2
-
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15872520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496240 15872520 Na sprzedaż działka budowlana, Łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 127.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 19 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 2288 o powierzchni 754 m2, położona w obrębie ewidencyjnym Łącko, gmi...

Łącko (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

127 000 PLN

-
-
754 m2
-
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15868112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27365477 15868112 0% od kupującegoPrezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, skierowaną do deweloperów oraz inwestorów poszukujących gruntu z dużym potencjałem. Nieruchomość ta stanowi idealną bazę pod realizację projektów zabudowy jednorodzinnej (...

Tarczyn (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

15 000 000 PLN (682 zł/m2)

-
-
22000 m2
-
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15843699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944131 15843699 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992