• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 956

15885993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745236 15885993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: około 2000 r.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (17 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15886000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745234 15886000 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla NerudyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: około 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (11 953 zł/m2)

2
1
56.72 m2
1980
15885969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745048 15885969 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,09m2 składa się z:-salonu o powierzc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (19 942 zł/m2)

1
1
31.09 m2
2019
15885974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745045 15885974 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,6 m2 składa się z:-salon – ok. 20,5 m²-aneks kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (12 309 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2002
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15889372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849660 15889372 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:-Salon,-Dwie sypialnie,-Kuchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 105 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1954
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15889267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846371 15889267 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GrzymalitówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,46m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 831 zł/m2)

2
1
34.46 m2
2002
15889250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846232 15889250 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,06m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 23,5m2,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 800 PLN (16 302 zł/m2)

2
1
49.06 m2
2026
15889235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846110 15889235 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,72m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (ok. 34...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

830 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
70.72 m2
2011
15889221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845995 15889221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (19 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15889179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845752 15889179 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji NarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (20 294 zł/m2)

1
1
34 m2
2001