• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łódź Stare Bałuty

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: bałuty i Stare

Znaleźliśmy 62 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódź

15118330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254560 15118330 Przestronny dom z garażem, i ogródkiem do własnej aranżacji. Prezentuję Państwu przestronny dom z garażem na Smulsku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ponad 307 m2, wybudowana w połowie lat 90 w technologii Porotherm. Bardzo cicha okolica. Prze...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

899 000 PLN (2 928 zł/m2)

6
4
307 m2
1995
12996249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 86669 12996249 Przedmiotem sprzedaży jest 33,3% udziałów w kamienicy w ŚRÓDMIEŚCIU ul. Piotrkowska. Doskonała oferta dla inwestora, kamienica dochodowa. Kamienica położona przy ulicy o dużym stopniu natężenia ruchu samochodowego i linii tramwajowej, jak rów...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 000 000 PLN (683 zł/m2)

11
-
2927 m2
-
15811907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26444283 15811907 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie. Obecnie dom funkcjonuje jako kwatery pracownicze. To idealna propozycja dla osób chcących zainwestować w nieruchomość przynoszącą realne dochody. Lokalizacja:Nieruchomość położona jest na Osiedlu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

920 000 PLN (3 580 zł/m2)

9
-
257 m2
1995
15733784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24807203 15733784 Na sprzedaż oferowany jest wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni 332 m² wraz z budynkiem użytkowym o metrażu 118 m². Posadowione na działce o powierzchni 760 m². Nieruchomość położona jest przy spokojnej i zielonej ulicy Kruszynowej, co zapewnia ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 330 000 PLN (4 006 zł/m2)

8
2
332 m2
1985
15674468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23727439 15674468 Przestronny bliżniak z lat 80 tych składający się z 3 kondygnacji. Piętra połączone są klatką schodową co daje wiele możliwości podział. Na każde piętro osobne wejście daje możliwość stworzenie trzech niezależnych mieszkań. Powierzchnia domu: 208,3 ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (5 288 zł/m2)

5
1
208 m2
1980
15630338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22845207 15630338 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m2 usytuowany na działce 189 m2, położony w zielonej i spokojnej dzielnicy Karolew na Polesiu w Łodzi przy ulicy Wyspiańskiego 24.Rozkład...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (7 054 zł/m2)

6
-
112 m2
-
15768356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25541097 15768356 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kamienicę z początku XX wieku, położoną w atrakcyjnej części miasta. Budynek wymaga kompleksowej renowacji, ale dzięki swojej architekturze i lokalizacji posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Najważniejsze atuty: rep...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

12 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

12
-
5000 m2
-
15701880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24225025 15701880 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej części Łodzi — na Górnej przy ul. Bałtyckiej. To idealne miejsce dla osób szukających rodzinnego domu z dużym ogrodem, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie z dobrym d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 000 PLN (7 835 zł/m2)

5
2
312.7 m2
2007
15790460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25966960 15790460 Oferuję dom jednorodzinny w dzielnicy Zdrowie w Łodzi ul. Sułkowskiego. Dom znajduje się na ul. Sułkowskiego w bezpośredniej bliskości dwóch dużych kompleksów zieleni - Brusa oraz Parku na Zdrowiu.Dom o powierzchni 179 m.kw. wybudowano w 1980 r. na ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

949 000 PLN (5 272 zł/m2)

6
2
180 m2
1980
15818211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620991 15818211 Na sprzedaż przestronny, solidny trzykondygnacyjny dom o powierzchni 540 m², posadowiony na dużej, w pełni uzbrojonej działce 3 364 m². Nieruchomość oferuje ogromny potencjał inwestycyjny.Nieruchomość położona jest na ulicy Tomaszowskiej - bardzo do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (3 685 zł/m2)

10
2
540 m2
2003
15705934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zielonej okolicy Natrura 2000 24291235 15705934 Na sprzedaż wyjątkowy dom z charakterem, położony na dużej, zalesionej działce w Łodzi, w dzielnicy Polesie - Lublinek - Pienista. Nieruchomość wyróżnia się klasycznym stylem, niepowtarzalnym klimatem oraz ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 290 000 PLN (9 502 zł/m2)

6
3
241 m2
1956
15894163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933061 15894163 Oferuję do sprzedaży komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej na ul. Daktylowej w Łodzi. Kameralne zamknięte osiedle gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum, Al Jana Pawła czy Trasy Górn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (8 151 zł/m2)

3
1
146 m2
2010