• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ładzyń Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ładzyń i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15780937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25816530 15780937 Posiadłość z duszą pod Augustowem to natura i spokój, którego nie da się opisać słowami Czasem miejsce potrafi zatrzymać człowieka. Nie przez przepych, lecz przez spokój, przestrzeń i światło, któr...

Pruska Mała (Podlaskie, gm. Augustów)

2 490 000 PLN (7 545 zł/m2)

10
4
330 m2
2005
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki), Sławomira Odrzywolskiego

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15805687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314385 15805687 Dom na sprzedaż – Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m² Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m², położony w jednej z najbardziej cenionych części Legnicy – na kameralnym i zielonym osiedlu Wierzbia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 550 000 PLN (6 889 zł/m2)

6
2
225 m2
2007
15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia dom...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

400 000 PLN (2 689 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025
15875801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526970 15875801 WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – KRÓLIK POLSKI, GMINA RYMANÓWNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m², zlokalizowany w malowniczej miejscowości Królik Polski (gmina Rymanów), w sercu Beskidu Niskiego. Nieruchomość w stanie suro...

Królik Polski (Podkarpackie, gm. Rymanów)

399 000 PLN (1 814 zł/m2)

5
-
220 m2
2025
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015