• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 58

15561484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak_5 pokoi_Wszystkie Media_ Dziekanów 21355229 15561484 Gotowy dom - połówka bliźniaka 19 km od Centrum Warszawy w Łomiankach Dziekanowie BajkowymKomunikacja miejskaWszystkie mediaBez podatku PCC i prowizjiBardzo funkcjonalny i nowoczesny dom. Wyróżnia się zwartą, prostą bryłą. Budynek oddany do użytkowan...

Łomianki (Dziekanów leśny) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 100 000 PLN (9 402 zł/m2)

5
2
117 m2
2024
15683331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23893241 15683331 Dom zbudowany w 1989 roku, który jest solidnie wykończony i zmodernizowany. Oto podsumowanie jego głównych cech:• Materiał budowlany: Cegła, z warstwą styropianu pomiędzy cegłami• Docieplenie domu: Siding z wełną mineralną (5 cm gru...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 280 000 PLN (5 590 zł/m2)

7
3
229 m2
1989
15887826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795458 15887826 Przestronny dom z dużym ogrodem i kominkiem w Łomiankach – idealna przestrzeń dla Twojej rodziny!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 150 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łomianek - Sadowej. Nowo...

Łomianki (Sadowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 390 000 PLN (9 329 zł/m2)

5
2
149 m2
2012
15888142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803180 15888142 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKupujący nie płaci prowizjiSzanowni Państwo,Prezentuję do sprzedaży przepiękny dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej części Łomianek. Nieruchomość ma bardzo funkcjonalny układ i świetne wykończenie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 499 000 PLN (10 369 zł/m2)

6
-
241 m2
2007
14932171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4987455 14932171 Przestronny, wolnostojący dom z oranżerią, o powierzchni 400 m2, usytuowany na działce 4695 m2. Oferujemy na sprzedaż Rezydencję, 7 pokojową, położoną w Dąbrowie Leśnej w Łomiankach. Budynek został wybudowany ok. 1996 r. w technologii tradycyjnej. Bu...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

4 100 000 PLN (10 250 zł/m2)

8
2
400 m2
1996
15767277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25522010 15767277 Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny!Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m², położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 712 m² w spokojnej, kameralnej okolicy centralnych Łomianek. To miejsce, w kt...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 095 000 PLN (6 441 zł/m2)

4
1
170 m2
1976
15884523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706132 15884523 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706129 15884520 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706131 15884522 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706130 15884521 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15785023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25865501 15785023 Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej – przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320 m², położony na pięknej, zagospodarowanej działce o powierz...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

3 400 000 PLN (10 625 zł/m2)

7
3
320 m2
2000
15828167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom na pięknej działce ! 26592713 15828167 Dom w zielonych Łomiankach duża zalesiona działka potencjał inwestycyjny Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,20 m², położony na wyjątkowo dużej i zielonej działce 1 885 m² w cichej, ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 350 000 PLN (8 217 zł/m2)

6
2
286 m2
1985