• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łubowo Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łubowo

15829787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638590 15829787 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, na przestronnej działce!Prezentowana nieruchomość znajduje się we Wierzycach, oddalonych 20km od Gniezna i 35km od Poznania.Bardzo blisko droga S5 (ok.2 km do zjazdu) co usprawnia kom...

Wierzyce (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

599 000 PLN (6 240 zł/m2)

3
-
96 m2
2020
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15627084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22770794 15627084 Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny położony w Łubowie przy ul. Kolejowej. Dom o pow. całkowitej 126m2 i funkcjonalnym rozkładzie, po remoncie w 2020 roku. Na parterze domu znajduje się urządzona kuchnia, duży pokój dzienny z którego wchodzimy do niew...

Łubowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

695 000 PLN (5 516 zł/m2)

5
2
126 m2
1939
15294738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15019845 15294738 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

735 000 PLN (4 594 zł/m2)

4
2
160 m2
2024
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
14463718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 129083 14463718 Dom o powierzchni 134 m2 z dużą działką oraz budynkami gospodarczymi. Dom, położony jest w samym centrum wsi Łubowo, co pozwala na wygodne funkcjonowanie, gdyż bardzo blisko znajduje się sklep spożywczy, szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół ora...

Łubowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

538 000 PLN (4 015 zł/m2)

5
1
134 m2
1948