• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łyśniewo Sierakowickie Osiedle Lipowe

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łyśniewo, Sierakowickie, Osiedle i Lipowe

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15887886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27797102 15887886 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 50 m2 zlokalizowany w miejscowości Rogienice , w gm. Włoszczowa . Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 160 m2. Dom wybudowany z drewna, po generalnym remonc...

Włoszczowa (Rogienice) (Świętokrzyskie, gm. Włoszczowa)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1970
15884615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707166 15884615 Na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , o powierzchni użytkowej 107,1 m2 (pow. całkowitej 200,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyłęczek, gm. Wodzisław. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - g...

Przyłęczek (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

500 000 PLN (2 500 zł/m2)

4
1
200 m2
1998
15877656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576122 15877656 Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 , zlokalizowany w północno-wschodniej części Buska-Zdroju. W skład domu wchodzą: PARTER: - salon o pow. ok. 18,1m2, z wyjściem na taras - pokój o pow. ok. 12 m2 - kuc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

900 000 PLN (4 500 zł/m2)

6
2
200 m2
1993
15872484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27495487 15872484 Na sprzedaż 7-pokojowy parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 178,2 m2 (pow. całkowitej 292,2 m2), zlokalizowany w północnej części Buska-Zdroju . W skład pomieszczeń wchodzą: Na parterze: - wiatro...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 300 000 PLN (4 452 zł/m2)

7
2
292 m2
2008
15634733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22925062 15634733 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica. Nieruchomość wybudowana na płaskiej działce w kształcie pro...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

889 000 PLN (6 261 zł/m2)

5
-
142 m2
2026
15629239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22824877 15629239 Na sprzedaż dom o pow. ok. 100m2 zlokalizowany w Pińczowie na os. Grodzisko. Dom usytuowany na działce o pow. 545m2, ogrodzonej, lekko pochyłej. W skład domu wchodzą: 2 pokoje o pow. ok. 18,29m2 i 14,52m2, łazienka z WC o pow. ok. 3,54m2, kuchnia o...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

395 000 PLN (3 950 zł/m2)

2
1
100 m2
1980
15621320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22625375 15621320 Na sprzedaż dom wybudowany na zgłoszenie o pow. ok. 50 m2 usytuowany na działce o pow. 13100 m2 zlokalizowany w miejscowości Radkowice, gm. Chęciny. Dom jest całoroczny w jego skład wchodzą kuchnia z jadalnią, łazienka z WC oraz poddasze z d...

Chęciny (Radkowice) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

600 000 PLN (17 143 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15612588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22451437 15612588 Na sprzedaż murowany, wolnostojący dom z poddaszem w stanie surowym otwartym (budowa rozpoczęła się w latach 2000.) o pow. użytkowej 108,5 m2, całkowitej ok. 272,4 m2 zlokalizowany w Słopcu Rządowym, gm. Daleszyce, na działce o powierzchni 4300 ...

Daleszyce (Słopiec) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

400 000 PLN (1 471 zł/m2)

4
2
272 m2
2000
15584707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21868479 15584707 Na sprzedaż dom 5-pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 149,88 m2 , (powierzchnia całkowita 202,17 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: Parter: - Wiatr...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (5 973 zł/m2)

5
2
149 m2
2025
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15493776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19794903 15493776 Na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: Wrocław (około 50 km), droga ekspresowa S3 (około 600 metrów), Legnica i autostrada A4 Wrocł...

Małuszów (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

7 000 000 PLN (1 707 zł/m2)

12
-
4100 m2
1600
15491559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19761284 15491559 Na sprzedaż zrewitalizowany, zabytkowy pałac z XIX wieku , o pow. ok. 850 m2, usytuowany na działce o pow. ponad 25 ha, wraz z parkiem i sadem . Nieruchomość położona jest w miejscowości Kamień, gm. Długołęka, w odległości około 5 km od Wrocławi...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

26 000 000 PLN (30 588 zł/m2)

9
2
850 m2
1815