• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 19

15871073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456567 15871073 W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1) udział wynoszący 46 części nieruchomości ...

Świdnica (Lubuskie, gm. Świdnica)

485 300 PLN (2 941 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15863711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27256529 15863711 Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, ŚwidnicaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego domu w świetnej lokalizacji w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (5 613 zł/m2)

4
2
212 m2
2000
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15870950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27449165 15870950 Oferta bez prowizji od kupującego ! Piękny dom położony w cichej części miasta, w okolicach Osiedla Zawiszów.Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz przyziemie. Dom położony w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu - w cichej okolicy.Na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 650 000 PLN (5 789 zł/m2)

6
2
285 m2
2000
15889480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27851720 15889480 Szeregowy dom w Świdnicy.0% prowizji ! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy.Bardzo funkcjonalny układ,Parter:- salon z aneksem kuchennym 39,93 m2,- wc 2,72 m2,- hol 4,3 ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (5 549 zł/m2)

5
2
144 m2
2021
15767520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529357 15767520 Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty salon z kuchnią, łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz wi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (8 663 zł/m2)

4
2
98 m2
2023
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 INWESTYCJA, KTÓRA ZARABIADochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie.Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję!Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania.Każde z mieszkań składa się z...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15846758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892980 15846758 Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica!Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie ! Dom wolnostojący, położony w spokojnej części Świdnicy, w cichej bocznej uliczce, w sąsiedztwie do...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 643 zł/m2)

5
2
140 m2
1980
15535525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20729538 15535525 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI o feruje Państwu elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286 m² , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 711 m² , w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Zaw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 650 000 PLN (5 769 zł/m2)

6
-
286 m2
1994
15735235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851771 15735235 Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta!Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to część dzienna: salon w wyjściem na taras, otwarta kuchnia oraz jadalni...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (5 792 zł/m2)

8
2
259 m2
1939
15888987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838288 15888987 Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
124 m2
-