• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Andrychów

Znalezionych ofert: 6

15778795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25757545 15778795 O nieruchomości:TERENOWE BIURO DEWELOPERA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz.Niepowtarzalna oferta!! Zostań właścicielem jednego z czterech fantastycznych, bezczyns...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

649 700 PLN (8 900 zł/m2)

4
2
73 m2
2025
15888434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814058 15888434 Zostań właścicielem domu w centrum miasta w zacisznej i ustronnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 5,5 arowej, ogrodzonej działce.Dom wybudowany ok. 1950r., rozbudowany i wyremontowany w 1997r..Dom niezwykle oszczędny, posiad...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

579 000 PLN (3 886 zł/m2)

6
1
149 m2
1950
15843954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818935 15843954 TERENOWE BIURO DEWELOPERA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJISkutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz.Niepowtarzalna oferta!! Zostań właścicielem jednego z czterech fantastycznych, bezczynszowych lokali, zn...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

649 700 PLN (8 900 zł/m2)

4
2
73 m2
2025
15794571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26075458 15794571 Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej SASANKA na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni na codzienne życie, rozwój dzieci i wspólny czas. Przemyślany układ p...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

890 000 PLN (8 812 zł/m2)

4
2
101 m2
2023
15777392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25735572 15777392 Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej SASANKA na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni na codzienne życie, rozwój dzieci i wspólny czas. Przemyślany układ p...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

749 000 PLN (7 400 zł/m2)

4
2
101.21 m2
2023
15624160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piekny duzy dom 230m2 z dzialka 54 ar i ogrodem 22692140 15624160 SPRZEDAZ PRYWATNA. POSREDNIKOM DZIEKUJE!! SPRZEDAZ TYLKO ZA GOTOWKE. Dom położony w okolicy Miasta Andrychów 34-120.(małopolskie). Świetnie położony dom z potencjałem w stylu Retro , duża działka. Moźliwość natychmiastowego zamieszkania. LOKALI...

Andrychów, Górska

790 000 PLN (3 435 zł/m2)

6
3
230 m2
-