• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bałdowo Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Długa i Bałdowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15712249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Donimierz - dom z dużą działką z potencjałem 24418589 15712249 Na sprzedaż dom z potencjałem - 180 m², piękna działka 3 500 m², Donimierz k. TrójmiastaSzukasz przestrzeni dla swojej rodziny, a może planujesz inwestycję z możliwością wynajmu? Ta nieruchomość łączy funkcjonalność, sielski klimat Kaszub i doskonałą...

Donimierz (Pomorskie, gm. Szemud)

890 000 PLN (4 944 zł/m2)

6
2
180 m2
1980
15710156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom w Skrzeszewie z dużą działką! 24371946 15710156 DOM POD LASEM, W KTÓRYM USŁYSZYSZ CISZĘ - SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE Szukasz miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech? Oto dom, który powstał z myślą o tych, którzy chcą mieszkać nowocześnie, ale blisko natury. Nowy, drewniany dom wolnostojący w malo...

Skrzeszewo (Pomorskie, gm. Sierakowice)

704 999 PLN (5 875 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15602060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia | domy szeregowe z ogródkiem 22226997 15602060 Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny!Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy? Osiedle Czereśniowe w Rumii to doskonały wybór! To nowoczesna inwes...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

669 999 PLN (6 321 zł/m2)

6
2
106 m2
2025
15897050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993228 15897050 NOWOCZESNY, KOMFORTOWY I EKONOMICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY 124,36 m2 powierzchnia użytkowa , DZIAŁKA 702 m2, GOLCZOWICE (ZALESIE GOLCZOWSKIE) Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykonania oraz bezpośrednie sąs...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

659 000 PLN (5 315 zł/m2)

5
-
124 m2
2021
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 136 m2/700m2 Słomczyn gmina Konstancin 27851706 15889483 SPRZEDAŻ LOKAL 135,53 m2  W DOMU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM SŁOMCZYN I GM. KONSTANCIN - JEZIORNA 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,53 m2, na działc...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 149 000 PLN (8 511 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15865110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27288852 15865110 Dom wolnostojący 153 m² działka 1455 m² po generalnym remoncie Darż blisko Szczecina i GoleniowaNa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m², położony na dużej działce 1455 m² w spokojnej miejscowości Darż. Nieruchom...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

1 150 000 PLN (7 516 zł/m2)

6
5
153 m2
2024
15884517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705918 15884517 Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Mikorzyna (gmina Kępno), na działce ...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

650 000 PLN (6 132 zł/m2)

4
-
106 m2
2026
15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005