• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Babiak Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Babiak

15844234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leśny azyl pod Koninem 26826478 15844234 Czy wiesz, że powietrze w sosnowym lesie działa jak naturalna inhalacja? Zapach rozgrzanej żywicy latem i kojąca cisza zimą sprawiają, że oddech się uspokaja, napięcie znika, a my wracamy do swojego naturalnego rytmu. Zamiast do doktora - idź do lasu...

Grzymiszew (Babiak) (Wielkopolskie, gm. Tuliszków)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

3
1
180 m2
1975
15884671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z działka 31a w cenie mieszkania 250 tys 27708962 15884671 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Polonisz (gm. Babiak, powiat kolski), która łączy w sobie komfort życia w domu z potencjałem inwestycyjnym.Dom murow...

Polonisz (Wielkopolskie, gm. Babiak)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
1973
14401370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom i działka z własnym brzegiem na Klifie 2710174 14401370 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.NA SPRZEDAŻ:Wręcz niespotykana oferta nieruchomości tj. Dom z własną linią brzegową i zejściem do jeziora położony na klifie nad jeziorem DługimModzerowskim w powiecie Kolskim. - Działk...

Psary (Wielkopolskie, gm. Babiak)

2 500 000 PLN (15 337 zł/m2)

4
2
163 m2
2020
15680419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23827983 15680419 Jeżeli mieszkasz w mieście, gdzie otacza Cię hałas i zgiełk, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentowany dom położony jest we wsi Babiak, jednakże cała działka jest ogrodzona pełnym, ciekawym ogrodzeniem, dodatkowo usypany 3m wał zapewnia dysk...

Babiak (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

660 000 PLN (3 793 zł/m2)

5
-
174 m2
2013
15822015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580595 15822015 OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI - NOWINY BRDOWSKIE GM. BABIAK Jeżeli szukasz nieruchomości w cichym i spokojnym miejscu, blisko natury, otoczonej lasami i z szybkim dostępem do jeziora, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest...

Nowiny Brdowskie (Wielkopolskie, gm. Babiak)

260 000 PLN (2 203 zł/m2)

11
-
118 m2
-
15822001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580568 15822001 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z rozpoczętą budową w 2024 r. w świetnej lokalizacji w Babiaku przy ul. Zbożowej. Podana cena nieruchomości obejmuje stan surowy otwarty z dachem pokrytym blachodachówką. Gwarancja s...

Babiak (Wielkopolskie, gm. Babiak)

285 000 PLN (2 850 zł/m2)

11
-
100 m2
-