• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Baranów Młyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Młyńska

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Baranów

15602108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22227525 15602108 Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na SPRZEDAŻ przystosowany na 3 poziomach pod najemców, dla trzech rodzin zlokalizowany w jednej z miejscowości gm. Baranów. Dom posiada powierzch...

Baranów (Wielkopolskie, gm. Baranów)

980 000 PLN (4 261 zł/m2)

7
3
230 m2
-
15757637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25303807 15757637 Na sprzedaż nieruchomość siedliskowa w której na działce znajduje się dom mieszkalny składający się z kuchni, salonu, dwóch pokoi, łazienki i ganku. Poddasze pozostaje do własnej aranżacji idealne na dodatkową przestrzeń mieszkalną.Na terenie posesj...

Kaski (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 300 000 PLN (16 250 zł/m2)

3
1
80 m2
1960
15848077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26931537 15848077 DOM Z SAUNĄ + BIZNES! MIESZKAJ I ZARABIAJ! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Mroczeńu. W Mroczeniu znajduje się Zespół Szkół, gdzie mamy Szkołę Postawową oraz Przedsz...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

650 000 PLN (3 110 zł/m2)

9
-
209 m2
1994
15699374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24167714 15699374 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerUWAGA: SPRZEDAŻ BEZPOŚEDNIA!Dom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK).Do sprzedaży nieruchomość z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym ! Gmina Baranów w pobliż...

Baranów (Karolina) (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 330 000 PLN (7 389 zł/m2)

6
-
180 m2
1982
15801940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26253307 15801940 Nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych, w pełni wykończonych domów 172,44m2 oraz 46m2, zlokalizowanych na jednej, przestronnej działce o powierzchni 1100 m². Budynek główny 172,44m2 został wykonany metodą tradycyjną z zastosowaniem cegły cz...

Kaski (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 499 000 PLN (8 715 zł/m2)

4
-
172 m2
-
15897130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995584 15897130 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Bronisławów, gm. BaranówNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej miejscowości Bronisławów. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o rodzinach poszukujący...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

890 000 PLN (6 357 zł/m2)

4
2
140 m2
2026
15738033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24900708 15738033 Przestronny dom wolnostojący na pięknej, ogrodzonej , obsadzonej tujami działce. Wjazd na posesję odbywa się długą, wyłożoną kostką drogą, dzięki czemu mamy poczucie intymności i komfortu braku spojrzeń przypadkowych osób. Z ogrodu wejście przez furt...

Karolina (Mazowieckie, gm. Baranów)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
2
400 m2
2019
15885982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27745219 15885982 Dom w stanie deweloperskim. Polecam państwu piękny i funkcjonalny dom wg projektu ,,Dom w aurorach 11" , powierzchnia całkowita 196m2 na dużej działce 1388m2 położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, dogodny dojazd ...

Baranów (Bronisławów) (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 390 000 PLN (7 092 zł/m2)

5
2
196 m2
2025
15498804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19896096 15498804 Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która może spełnić  WASZE marzenia o stabilnej przyszłości finansowej, a mianowicie przestronny dom na SPRZEDAŻ z możliwością wyodrębnienia na 3 poziomach oddzielnych mieszkańpod najemców...

Baranów (Wielkopolskie, gm. Baranów)

1 050 000 PLN (3 500 zł/m2)

5
2
300 m2
-
15273855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14430623 15273855 Dzień dobry, Mam do zaoferowania wspaniały wolnostojący dom na ponad 1000 metrowej ogrodzonej działce dostępny od „JUŻ”. Nieruchomości to sześć pokoi trzy łazienki na dwóch kondygnacjach.Na parterze do dyspozycji domowników jest duży salon z wyjście...

Żaby (Mazowieckie, gm. Baranów)

980 000 PLN (4 495 zł/m2)

6
2
218 m2
2014
15791320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989594 15791320 Dom dwurodzinny 180 m² + działka 2957 m² + budynek gospodarczy 160 m² Potencjał inwestycyjny CPKDom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK).Na sprzedaż nieruchomość z olbrzymim potencjałem idealna zarów...

Karolina (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 400 000 PLN (7 778 zł/m2)

6
2
180 m2
1977
15897129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995583 15897129 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Bronisławów, gm. BaranówNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej miejscowości Bronisławów. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o rodzinach poszukujący...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

950 000 PLN (6 786 zł/m2)

4
2
140 m2
2026