• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Barcin Wioślarska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wioślarska

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Barcin

15876653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w rozbudowie! Duża działka! 27544243 15876653 Andrzej MarczakKontakt 608 170 066Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Szczepanowo gmina Dąbrowa.Odległość do Barcina to 5 km.Dom w trakcje rozbudowy na działce o powierzchni 1829 m2. Możliwość wykorzystania aktualnego dziennika budowy, wszystkich...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

189 000 PLN (2 032 zł/m2)

2
1
93 m2
-
15881427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630768 15881427 Biuro pośrednictwa Tara w Żninie oferuje do sprzedaży nieruchomość o powierzchni gruntu 4,1564ha zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem gospodarczym. Na cały areał gruntu składa się 9 działek (w tym sad i staw). Sześć działek (leżący...

Szeroki Kamień (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

1 350 000 PLN (8 438 zł/m2)

3
-
160 m2
-
15663671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolice dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami 23519870 15663671 Na sprzedaż przestronny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 158,5 m² z dodatkową piwnicą o powierzchni 36,5 m², usytuowany w spokojnej miejscowości Wolice - zaledwie 3 km od Barcina.Najważniejsze informacje:Powierzchnia domu...

Wolice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

599 000 PLN (3 791 zł/m2)

6
2
158 m2
1976
15623123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie. Wodociąg, prąd. 5 min do Barcina. 22666995 15623123 Sprzedam dom w trakcie budowy 5 minut od Barcina i 10 minut od Łabiszyna z dużym tarasem oraz sporym poddaszem do adaptacji. Dom budowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 850 m2, przy drodze, w której mamy doprowadzone przyłącza wodne oraz ...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

270 000 PLN (2 700 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15866362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom z Potencjałem w Barcinie! 27319028 15866362 !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność w Pepper House to idealne połączenie nowoczesnej bazy i możliwości wł...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

719 000 PLN (5 447 zł/m2)

5
-
132 m2
2019