• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Biała Podlaska Wereszki Aleksandra

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wereszki i Aleksandra

Znaleźliśmy 41 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Podlaska Biała

15571442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21567152 15571442 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w cichej, spokojnej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Beka.Dom jest piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej mieszkalnej 129,41 m2 położony na działce ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

805 000 PLN (5 138 zł/m2)

5
1
156.67 m2
-
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985
15417639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18077227 15417639 Przedstawiamy Państwu niezwykle ciekawy i unikalny na lokalnym rynku nieruchomości inteligentny dom w Wilczynie blisko Białej Podlaskiej.Dom z dodatkowym miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej bądź mieszkaniem z osobnym wejściem.Na parterz...

Wilczyn (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 900 000 PLN (11 600 zł/m2)

5
2
250 m2
2015
15570220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21533309 15570220 Na sprzedaż nowoczesny dom z najwyższym certyfikatem energetycznym – wyjątkowo niski koszt utrzymania.Wyjątkowy dom o powierzchni 240 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 940 m² w miejscowości Cicibór Duży (osiedle Relax).Niskie koszty utr...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 000 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
240 m2
2019
15344537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16366475 15344537 Dom jednorodzinny na uboczu w spokojnej okolicy, blisko miasta. Położony w miejscowości Sławacinek Stary, przy samym wjeździe do Białej Podlaskiej.Oddalony o 750 metrów od szkoły podstawowej w Sławacinku Starym oraz o około 500 metrów od Dino.Nieruch...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

969 000 PLN (5 537 zł/m2)

7
2
175 m2
2010
15861865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214396 15861865 Na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Grabanów, nieopodal Białej Podlaskiej.Ostatni dostępny w tym roku (lipiec 2026).Nieruchomość posiada powierzchnię ok 138m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon ...

Grabanów (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

721 000 PLN (5 225 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15491466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759752 15491466 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność.Nie można pominąć faktu, że dom przeszedł gruntowną modernizację - zo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

695 000 PLN (7 020 zł/m2)

4
1
99 m2
2000
15882234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658590 15882234 Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m² z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Układ pomieszczeń:Parter (powierzchnia użytkowa 52.56 m²):- salon z aneksem kuchennym - 23,97 m²,-...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

5
1
117 m2
2025
15780966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25817255 15780966 Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie czterorodzinnej.Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy segment mieszkalny o powierzchni użytkowej 85 m², zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum miasta. To idealna propozyc...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

520 000 PLN (6 118 zł/m2)

4
-
85 m2
2011
15704788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24269805 15704788 Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny w stylu dworkowym o przemyślanej bryle i ponadczasowym charakterze, położony w spokojnej okolicy w Kolonii Grabanów – zaledwie kilka minut od Białej Podlaskiej. Parametry nieruchomości: -powierzch...

Grabanów (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 150 000 PLN (4 157 zł/m2)

4
1
276.65 m2
-
15731513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24795148 15731513 Na sprzedaż dom dwurodzinny z dwoma niezależnymi wejściami w stanie deweloperskim z ogrodem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach!Do wyboru możliwość zamieszkania na parterze lub na pierwszym piętrze. - powierzchnia użytkowa 55,5 m²- salon z aneksem ku...

Rakowiska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

340 000 PLN (6 182 zł/m2)

3
1
55 m2
2025