• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bramki Masztowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Masztowa i Bramki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15828958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638684 15828958 DOM ZA 495 000 ZŁ Sprzedam dom jednorodzinny - Radzanowo, ul. Płocka Szukasz nieruchomości, która jest blisko miasta? Ta oferta w dynamicznie rozwijającym się Radzanowie, zaledwie kilka minut od Płocka, jest dla Ciebie W skład oferty wchodzą ...

Radzanowo (Mazowieckie, gm. Radzanowo)

495 000 PLN (3 536 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15709444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24354569 15709444 ...

Staroźreby (Mazowieckie, gm. Staroźreby)

550 000 PLN (3 125 zł/m2)

6
-
176 m2
-
15671082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662658 15671082 ✨ Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Płocka? ✨ Na sprzedaż dom w Imielnicy, ul. Morelowa - idealne miejsce dla rodziny, a także dla osób, które chcą połączyć życie prywatne z działalnością (warsztat, magazyn, biuro - pełna dowolność!). ...

Płock (Imielnica) (Mazowieckie, gm. Płock)

799 000 PLN (2 970 zł/m2)

5
-
269 m2
-
15379431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom na działce za starodrzewem 17231856 15379431 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 500 m2 z r., na działce 1150 m2 z 2000 r., Otwock.Piękny dom w cichej, zielonej, okolicy, z dala od zgiełku miasta a zarazem blisko centrum Otwocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub z przezna...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
500 m2
2000
15883890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682983 15883890 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny, w spokojnym i dobrze skomun...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 299 000 PLN (5 238 zł/m2)

5
2
248 m2
2019
15848551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z basenem w Góraszce 26944012 15848551 Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna.Opis nieruchomościNa działce o powierzchni 1485 m² znajduje się nowoczesny dom parterowy z 2021 roku zbudowany według projektu „Parterowy 3” z g...

Góraszka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 950 000 PLN (12 553 zł/m2)

5
-
235 m2
2021
15847376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910732 15847376 Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m², usytuowany na przestronnej działce 800 m², w okolicach Łomianek, miejscowość Izabelin – Dziekanówek. Nieruchomość w piękn...

Czosnów (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
480 m2
2010
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15792423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26016641 15792423 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego. Przedmiotem ogłoszenia jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o p...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15860805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Ogród | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184510 15860805 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15684236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23904400 15684236 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINiezwykle atrakcyjna posesja rekreacyjna w miejscowości Guzowy Piec.Działka ok. 1800m ma dwa poziomy: na wyższym stoi dom, a na niższy schodzi się chodami do terenu wokół stawu o pow. ok. 500m . Całość leży w odl...

Guzowy Piec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
125 m2
2009
15875670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27556023 15875670 Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce dla dużej rodziny lub osób szukających ucieczki od miejskiego zgie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 280 000 PLN (5 020 zł/m2)

7
2
255 m2
2020