• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Brzeg Cicha

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cicha

Znaleźliśmy 13 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Brzeg

15686654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23948234 15686654 Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci domu z zabudowaniami gospodarczymi  znajdującego się w Brzegu w województwie opolskim.Budynki:1. dom o powierzchni około 200 metrów kwadrat...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

970 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
194 m2
-
15608061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22374512 15608061 Nowoczesny Dom Marzeń – komfort, styl i technologia.Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność.Zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców, oferuje przestr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 189 000 PLN (7 250 zł/m2)

4
-
164 m2
-
15602128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22227578 15602128 Przedstawiamy wyjątkową inwestycję – luksusowe osiedle domów jednorodzinnych, która powstanie w urokliwych Małujowicach przy ulicy MiłejTo idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesne technologie i bliskość natury.Twój przyszły dom to:Ponad...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 189 000 PLN (5 804 zł/m2)

4
1
204.87 m2
2025
15455998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18979937 15455998 Marzysz o pięknym, przestronnym domu z ogromną działką, gdzie natura splata się z komfortem? Ten wyjątkowy dom jednorodzinny przy ul. Platanowej w Brzegu, to Twoja szansa na życie w harmonii, zaledwie rzut beretem od Parku Wolności. Idealny dla rodzi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 600 000 PLN (8 155 zł/m2)

5
2
318.82 m2
2014
15608073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22374513 15608073 Nowoczesny Dom Marzeń – komfort, styl i technologia.Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność.Zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców, oferuje przestr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 229 000 PLN (7 063 zł/m2)

4
-
174 m2
-
15881641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27642380 15881641 Przestronny dom dla rodziny 4 lub 5 osobowej o powierzchni użytkowej 172m2, z piwnicą 60m2, strychem oraz garażem i miejscem postojowym. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 728m2. Dom w 2002r. został rozbudowany i przeszedł remont m.in. wymi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

920 000 PLN (5 349 zł/m2)

6
-
172 m2
2002
15735442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24854683 15735442 Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą. Idealnie sprawdzi się jako lokal pod działalność gospodarczą, jak i niewielki dom mieszkalny. Najważniejsze atuty: - funkcjon...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

370 000 PLN (4 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15829807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643445 15829807 Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 517 m², wśród niskiej zabudowy w spokojnej mieszkaniowej części Brzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek wybudowany w 1935 roku, prze...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

480 000 PLN (4 898 zł/m2)

4
-
98 m2
1935
15679898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom blisko Wrocławia! 23813415 15679898 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070         OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wały, gm. Brzeg Dolny. Budynek z cegły w dobrym stanie z roku 1920 posadowiony na ...

Wały (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

529 000 PLN (2 784 zł/m2)

5
1
190 m2
1920
15833677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w spokojnej okolicy! 26755299 15833677 Nieruchomości ApartamentAnna Krawiec513 383 101      Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony na działce o pow. 600 m2  w miejscowości Pogalewo Wielkie, gm. Brzeg Dolny, powiat wołowski. Ściany domu ...

Pogalewo Wielkie (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

799 000 PLN (4 566 zł/m2)

5
2
175 m2
2025
15637915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko Wrocławia! 22996590 15637915 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 07                      OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na dużej działce w Żerkowie, gm. Brzeg Dolny zaledwie 35 km od Wrocławia!  ...

Żerków (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

820 000 PLN (6 165 zł/m2)

3
1
133 m2
2019
15893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbany dom wolnostojący na dużej działce! 27903028 15893190 Nieruchomości Apartament Izabella Paprocka570 097 070    Oferta dostępna tylko w naszym biurze!6 pokoidziałka 2000 m232 km od Wrocławia!Do sprzedania przestronny dom wolnostojący w miejscowości Jodłowice, gm. Brzeg Dolny, woj. dolnośląskie.  Dom z ce...

Jodłowice (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
1
200 m2
1940