• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bysław Przemysłowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przemysłowa i Bysław

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze Duchackie), Turniejowa

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15718708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24556011 15718708 WOLNOSTOJĄCY, SŁONECZNY DOM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładny, przestronny dom położony w Dobranowicach. Wieś Dobranowice położona jest w południowej części Pogórza Wielickiego. Leży 6 km na połudn...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

6
3
220 m2
2014
15690946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24009161 15690946 Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - Atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2, jest ogrodzona, zagospodarowana, z ogrodem. Wymiary działki: 36 m szerokości od frontu i 112 m ...

Karniowice, Słoneczna

1 499 000 PLN (5 721 zł/m2)

6
2
262 m2
1993
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki), Grochowska

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze Duchackie), Braterska

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15266051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14224316 15266051 Na sprzedaż, dom wolnostojący dwukondygnacyjny, Wądół, gmina Kołczygłowy, 999.000 ,-PLN Link do filmu: https:youtu.bepIMBFMBHx0E Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom w cichej okolicy, idealny do prowadzenia pensjonatu. Nieruchomość o ł...

Wądół (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

999 000 PLN (2 461 zł/m2)

8
1
406 m2
1930
15895219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27960778 15895219 Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka w stylu dworkowym, w miejscowości Sypitki (gmina Kalinowo koło Ełku), 80 m od malowniczej rzeki Lega wpływającej do jeziora Selmęt Wlk. Dom w dużej części po remoncie, przestronne 5 pokoi, wysokie pomieszczen...

Sypitki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

670 000 PLN (3 722 zł/m2)

4
2
180 m2
1964
15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15894295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27939621 15894295 Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza w salonie, taras z wyjściem na ogród dają poczucie przytulności, a funkcjonalne wy...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 450 000 PLN (11 337 zł/m2)

4
2
127.9 m2
2015
15886525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27761162 15886525 Nowy, jeszcze nigdy nie użytkowany drewniany domek letniskowy na Mazurach przy jeziorze Ruskie i Gil, między Morągiem a Ostródą - idealny na letnie wypady, wolne dni, majówkę, dla ludzi szukających ciszy, spokoju, natury, dostępu do wody, lasu, gdzie...

Ruś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2025