• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Celiny Złota

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Złota i Celiny

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15840124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26767540 15840124 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15806829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, 10 pokoi 26353008 15806829 Do kupienia 10-pokojowy 2-piętrowy dom wolnostojący 360m2 z 2016 r., na działce 350m2, Michałów-Grabina, na granicy z Białołęką.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Wygodna lokalizacja, blisko do przystanków a...

Michałów-Grabina (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 400 000 PLN (3 889 zł/m2)

10
-
360 m2
2016
15761072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom, znakomity dla rodziny 25371859 15761072 Do sprzedania 1-piętrowy dom wolnostojący 240 m2 z 2003r., na działce 1226 m2, Stanisławów Pierwszy.Do ewentualnego odświeżenia, dostępny bez mebli ruchomych, super dla rodziny.Dom to:= parter:* pokój dzienny 25,70m2;* pokój 15,50m2;* kuchnia 13m2;* ...

Stanisławów Pierwszy (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 497 000 PLN (6 238 zł/m2)

6
-
240 m2
2003
15846758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892980 15846758 Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica!Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie ! Dom wolnostojący, położony w spokojnej części Świdnicy, w cichej bocznej uliczce, w sąsiedztwie do...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 643 zł/m2)

5
2
140 m2
1980
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15719119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24561806 15719119 Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu PŁOCKA.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym 220m2.Obiekt w pełni uzbrojony,z trzema zjazdami,prywatnym parking...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

3 990 000 PLN (18 136 zł/m2)

5
-
220 m2
1930
15873007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27509896 15873007 Dom piętrowy, ok. 153 m², działka blisko 20 arów Nowe BudkowiceNiektórzy szukają domu. Inni szukają innego życia i ten dom jest właśnie dla tej drugiej grupy.20 arów to przestrzeń, której nie da się w pełni docenić na zdjęciach. To miejsce na porzą...

Nowe Budkowice (Opolskie, gm. Murów)

349 000 PLN (2 281 zł/m2)

5
1
153 m2
1974
15872719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500517 15872719 Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem ostatniego domu III etapu inwestycji dewelopera w Kiełczówku, gmina Długołęka.Dom o powierzchni 117 m2, wzniesiony w tradycyjnej technologii murowanej, z nowoczesnym, przestronnym designem. Dwuspadowy dac...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (6 829 zł/m2)

5
1
117 m2
2026
15868016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27361860 15868016 NA SPRZEDAŻ: Wyjątkowa posiadłość w centrum Kałuszyna Komfort, przestrzeń i ogromny potencjał biznesowyMamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną w samym sercu Kałuszyna. Ta starannie zagospodarowana posiadłość o powierzch...

Kałuszyn (Mazowieckie, gm. Kałuszyn)

1 159 000 PLN (5 599 zł/m2)

7
2
207 m2
1995
15865416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299684 15865416 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak działka 550 m² Żabia Wola bez PCCNowy lokal w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie, w spokojnej zabudowie jednorodzinnej.Szybki dojazd do Warszawy trasą S8. Otoczenie: lasy i tereny rekreacyjne.INFORMACJ...

Wycinki Osowskie (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 389 zł/m2)

5
1
144 m2
2026
15753988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25221874 15753988 Wyjątkowa oferta na wyłączność tylko u mnie!Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 154,23 m² położona w malowniczym Wojcieszowie, zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Do nieruchomości przynależy ogród 316 m² oraz wolnostojący garaż.Atuty nier...

Wojcieszów (Dolnośląskie, gm. Wojcieszów)

360 000 PLN (2 338 zł/m2)

7
2
154 m2
1989
15761875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25395484 15761875 Przestronny, parterowy dom w sercu natury - Kicin, ul. Spokojna.Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, który od początku do końca będzie odzwierciedlał Państwa styl i potrzeby. Dom o powierzchni 220 m² je...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 199 000 PLN (4 441 zł/m2)

5
2
270 m2
2023