• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Cyganka Przyjazna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przyjazna i Cyganka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce na której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum S...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15737035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882889 15737035 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15674129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa nieruchomość 23722070 15674129 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Stylowy dom z charakterem - Trzemeszno, prestiżowa lokalizacja i komfortNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m² (160 m² całkowitej), usytuowany na spok...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

999 999 PLN (6 250 zł/m2)

4
2
160 m2
2013
15888604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27818458 15888604 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚĆICIELA OFERTY Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala na rozbudowe bud...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

6
2
180 m2
1963
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15881513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635953 15881513 Nowe segmenty w Sokołowicach! 3 nowoczesne domy dla rodzin w zabudowie szeregowej, które chcą żyć wygodnie, blisko natury i blisko miasta!Bez podatku PCC 2%Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz: tu będzie mój spokój, moje poranki, moje ż...

Sokołowice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

629 000 PLN (5 616 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

763 000 PLN (6 936 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15844362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833214 15844362 Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić.Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo śląskie.Powierzchnia działki 1180 m2, powierzchnia użytkowa domu 81 m2, po...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

620 000 PLN (7 654 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15803059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26285278 15803059 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA!!!Sprzedam okazyjnie posesję pod Raciborzem o pow. 7 arów w zwartej zabudowie. Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej.Na posesję składa się ...

Krzanowice (Śląskie, gm. Krzanowice)

250 000 PLN (2 083 zł/m2)

10
-
120 m2
-
15773383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25634433 15773383 Nowoczesny bliźniak blisko Olecka 124 m² + garaż + działka 760 m²Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sedrankach k. Olecka, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ce...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

539 000 PLN (3 134 zł/m2)

5
1
172 m2
2026
15705602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283265 15705602 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Sedranki, Olecko129 m² + garaż + działka 760 m² stan zewnętrznie wykończonyInwestycja realizowana jest na nowopowstającym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

739 000 PLN (5 729 zł/m2)

5
2
129 m2
2025
15504556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030408 15504556 Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w słonecznej i kameralnej okolicy Pułtuska leżącego na skraju Puszczy Białej. Nieruchomość ta usytuowana jest w doskonałej lokalizacji tego miasta i rozciąga się na 3 kondygnacje, oferując 3 pokoje, 2 garderoby, du...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

620 000 PLN (2 897 zł/m2)

4
2
214 m2
1990