• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Czernichów

Znalezionych ofert: 21

15893085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899794 15893085 Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 104,24 m2, w...

Czernichów (Przeginia duchowna) (Małopolskie, gm. Czernichów)

830 000 PLN (7 981 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15892900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899560 15892900 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

889 000 PLN (6 489 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899561 15892963 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

889 000 PLN (6 489 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899172 15892564 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć dom&oa...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899173 15892501 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

879 000 PLN (6 416 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899171 15892838 Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja domów w Wołowicach to jedynie sześć domów bliźniaczych w ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

899 000 PLN (6 562 zł/m2)

4
2
137 m2
2023
15892321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898626 15892321 Wolnostojący dom 138 m² na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytko...

Czernichów (Czernichów) (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 350 000 PLN (8 940 zł/m2)

5
2
151 m2
2011
15892401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898636 15892401 Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 104,24 m2, w...

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15806768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352287 15806768 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX- NIE SZUKAJ DALEJ Na sprzedaż wolnostojący dom w gminie Czernichów miejscowość Czernichów. L OKALIZACJA Miejscowość położona nieopodal Krakowa 21 km w bliskiej odleg...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15756743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25271214 15756743 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX" Zapraszamy na prezentacje domu położonego w gminie Czernichów. Ten wyjątkowy dom jest przeznaczony dla wymagających klientów szukających komfortu. Wygodny...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

2 495 000 PLN (11 341 zł/m2)

6
2
220 m2
2010
15731967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24797584 15731967 Znajdziemy tutaj jeszcze spokój, większą prywatność i swobodę, a za płotem las! Dom posadowiony na dużej ponad 9-arowej działce Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim z rozpoczętą budową, położony w gminie Czernichów. ...

Czernichów (Małopolskie, gm. Czernichów)

780 000 PLN (3 611 zł/m2)

5
-
216 m2
2023
15860547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182860 15860547 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Dom z ogromnym potencjałem dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej lub inwestycji pod wynajemCzernichów ul. Wędkarska Dolina Soły Jeziora Góra ŻarNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom...

Czernichów (Śląskie, gm. Czernichów)

999 000 PLN (4 163 zł/m2)

12
3
240 m2
2013