• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Czosnówka Bialska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Czosnówka i Bialska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15884804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27711335 15884804 Dom z funkcją usługową przy jednej z głównych ulic Trzcianki - miejsce, które może pracować dla Ciebie To nie jest typowa nieruchomość mieszkalna. To propozycja dla osób, które widzą więcej n...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
2
112 m2
1980
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15835493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa w stylu śródziemnomorskim/ działka 1500 m2! 26703210 15835493 HomeAlly prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul. Lustrzanej. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy wi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (17 100 zł/m2)

7
4
269 m2
1939
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15868046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363419 15868046 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320953 15866588 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027