• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 34

15351226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554633 15351226 DOM WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY (5-8 pok) Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKOŃCZENIA PODDASZA, POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA, DUŻA DZIAŁKANieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, posiada ogromny potencjał ze względu na powier...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

3 300 000 PLN (9 244 zł/m2)

7
3
357 m2
2017
15845224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26857764 15845224 Polecamy na sprzedaż dom - budynek usługowy idealny pod inwestycję!Nieruchomość zlokalizowana w Dąbrowie - oddalonej około 10 km od Mogilna.Na powierzchnię obiektu 900 m2 składają się 2 połączone ze sobą budynki :- jeden wybudowany w 1996 roku (skład...

Dąbrowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

399 000 PLN (443 zł/m2)

2
-
900 m2
1996
15716146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507352 15716146 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrowa k. Oleśnicy woj. dolnośląskieSzukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: Dąbrowa Zaledwie 5 km od Oleśnicy, 25 km od...

Dąbrowa (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

589 000 PLN (6 266 zł/m2)

5
1
94 m2
2025
15665688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23581023 15665688 Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r. Dom wolno...

Dąbrowa Górnicza (Marianki) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 975 000 PLN (6 741 zł/m2)

5
-
293 m2
2012
13834921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 2139227 13834921 Na bazie projektu "Dom Znajomy" powstaje w Łomiankach Dąbrowie, blisko puszczy inwestycja- dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Oferta obejmuje część domu usytuowaną na działce o powierzchni około 991 m2. Powstaje ...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 025 000 PLN (5 632 zł/m2)

5
-
182 m2
2011
15537682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20757701 15537682 DO SPRZEDANIA SŁYNNY BUDYNEK „HUBERTUS” ZLOKALIZOWANY W CENTRUM DĄBROWY GÓRNICZEJ PRZY UL. CHOPINA 1 SOBIESKIEGO. Budynek „Hubertus” to dawny drewniany obiekt, który pełnił różne funkcje w historii m...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

500 000 PLN (1 534 zł/m2)

9
2
326 m2
1920
15768472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25544793 15768472 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM, ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA SZLACHECKA PRZY LESIE W POBLIŻU POTĘŻNYCH DĘBÓW. Kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz prowizji dla biura nieruchomości DOM Dom wolnostojąc...

Dąbrowa Szlachecka (Małopolskie, gm. Czernichów)

2 100 000 PLN (8 235 zł/m2)

4
-
255 m2
2025
15159208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom w D.G Błędów wykończony pod klucz 11252758 15159208 Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2A ma 119m2 i składa się z: Na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras, pomieszczenie gospodarcze, wc, hol, garaż.Na piętrze: 4 pokoje (lub 3 ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

869 000 PLN (7 303 zł/m2)

5
1
119 m2
2023
15585159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21879560 15585159 Przestronna posiadłość na przedmieściach Bartoszyc, idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.W skład nieruchomości wchodzi: główny budynek mieszkalny o powierzchni 375 m2 oraz drugi dom z bala drewnianego o powierzchni 95 m2.GŁ...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

2
-
375 m2
1900
15812148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3 pokoje, garaż 26467369 15812148 Wyjątkowy dom wolnostojący w Dąbrowie Biskupiej - gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż solidny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Dąbrowie Biskupiej (woj. kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski, gmina Dąbrowa Biskupia). To idealne miejsce dla ...

Dąbrowa Biskupia (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa Biskupia)

629 000 PLN (6 290 zł/m2)

3
1
100 m2
-
15687528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966307 15687528 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni mieszkalnej 166 m² na piętrze , dodatkowo powierzchnia na poziomie zero, oraz wysokie poddasze do adaptacji, łącznie dom może osiągnąć 300 m2 powierzchni mieszkalnej. W bryle domu znajduje się garaż. Dużą dzi...

Dąbrowa Górnicza (Błędów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

380 000 PLN (2 289 zł/m2)

3
1
166 m2
32767
15795535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26097726 15795535 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka, wybudowany w 1981 roku, położony w Dąbrowie przy ul. Henryka Dąbrowskiego. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 164 m² posadowiony jest na płaskiej, zadbanej działce o powierzchni 800 m².Dom został...

Dąbrowa (Opolskie, gm. Dąbrowa)

1 099 000 PLN (5 309 zł/m2)

6
-
207 m2
1981