• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 7

15821531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26589898 15821531 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15896510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z ładnym ogrodem - Łostowice! 27981525 15896510 TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na pełnym deskowaniu pokryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość posiada...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 000 PLN (11 905 zł/m2)

6
2
210 m2
2014
15246590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z przepięknym widokiem na Park Oruński! 13724124 15246590 Idealny dom dla rodziny z pięknym widokiem na Park Oruński!OKOLICA: Dom położony jest na Górnej Orunii w bezpiecznej i cichej dzielnicy. Do posesji wiedzie prywatna ulica (zakaz ruchu) gwarantująca właścicielom i ich gościom miejsca do parkowania sam...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 699 000 PLN (6 851 zł/m2)

7
2
248 m2
2000
14613056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z przepięknym widokiem na Park Oruński! 150074 14613056 Idealny dom dla rodziny z pięknym widokiem na Park Oruński!OKOLICA: Dom położony jest na Górnej Orunii w bezpiecznej i cichej dzielnicy. Do posesji wiedzie prywatna ulica (zakaz ruchu) gwarantująca właścicielom i ich gościom miejsca do parkowania sam...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 699 000 PLN (6 851 zł/m2)

7
2
248 m2
2000
15882527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27666726 15882527 Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wyjątkowa lokalizacja - wieś w mieście;- duża, ustawna działka;- spokojna, zielona oko...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 500 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
2
170 m2
1996
15881531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27636990 15881531 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA !Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z 2015 roku, położona w spokojnej części Gdańska – Orunia Górna, ul. Straszyńska. Boczna, ślepa ulica.To propozycja dla osób, które oczekują przestrzeni,...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 890 000 PLN (11 468 zł/m2)

7
-
252 m2
2015
15699370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24167613 15699370 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999