• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Gdańsk Osowa

Znalezionych ofert: 21

15870951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący Dom w świetniej lokalizacji 27448850 15870951 NIERUCHOMOSĆ: Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m².Poziom 0 (114,13 m²) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne:- wiatrołap (5,05 m²), - garaż w bryle budynku (18,70 m²), z bezpośrednim dostępem...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (8 035 zł/m2)

5
2
199 m2
2005
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15883871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27681392 15883871 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (9 933 zł/m2)

6
2
150 m2
2026
15726454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700148 15726454 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 469 000 PLN (14 190 zł/m2)

5
2
174 m2
2019
14924680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4800030 14924680 Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszuRezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska – Osowy z malowniczym widokiem na ogród.Dom o powierzchni całkowitej 389 m2, położony na działce 800 m2, składaj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 990 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
3
290 m2
2015
15890093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868861 15890093 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, basenu, kortów tenisowych, infrastruktury handlowej, usługowej....

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 849 000 PLN (6 511 zł/m2)

5
3
284 m2
1986
15884994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem-super lokalizacja, spokojna okolica 27715260 15884994 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale, położony w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w spokojnej i bardzo dobrze skomunik...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (5 762 zł/m2)

7
3
269 m2
1987
15760177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki dom | Osowa | Z ogródkiem 25351261 15760177 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 203,4 m², położony na działce 353 m². To nieruchomość, która zachwyca klimatem - urządzona z ogromną dbałością o detale, przy wykorzystaniu szlachetnych materiałów i unikatow...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 870 000 PLN (9 212 zł/m2)

5
2
203 m2
1990
15764695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna słoneczna działka pod twój wymarzony dom 25453375 15764695 Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy.  Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony.  Działka w prostokącie o powierzchni 695 m2. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy umożliwiające rozbudowę ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (14 158 zł/m2)

5
1
101 m2
1965
15764078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PKM 750 metrów, park 800 m, Obwodnica 2 km 25439140 15764078 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w części osiedla charakteryzującej się niską zabudową.Funkcjonalny układ pomieszczeń - idealny dla rodziny z dziećmi, zapewniający komfort, przestrzeń i prywatność dla każdego domownika. Bar...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 960 000 PLN (10 889 zł/m2)

6
2
180 m2
-
15815146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOSTĘPNE| CO i woda miejskie 26617040 15815146 OKOLICA:Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury, która zapewnia dostępność szkól, przedszkoli, basenu oraz sklepów, res...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (8 915 zł/m2)

4
2
129 m2
1990
15886621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27762918 15886621 Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem!- Ogródki działkowe Przystań znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy.- W bliskiej odległości znajduje się sklep Biedronka.- Bliskość do Obwodnicy daje możliwość szybkiego poruszania ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
-
35 m2
-