• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Gdańsk Potokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Potokowa

Znaleźliśmy 169 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Gdańsk

15856617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa willa do własnej aranżacji w Matemblewie 27096191 15856617 Unikalna okazja zakupu willi o imponującej powierzchni 531 m², położonej w najbardziej prestiżowej części Gdańska,  Matemblewie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym to „czysta karta” dla konesera, który pragnie stworzyć dom bez kompromisów, dopa...

Gdańsk (Matemblewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 990 000 PLN (7 514 zł/m2)

8
3
531 m2
2025
15401862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji z dużą działka Suchanino 17731198 15401862 TYLKO U NASWięcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu. Przedstawiany dom składa się z:piwnica- 30m2parteru - 30m2poddasze- 19strychu- 10m2N...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (10 114 zł/m2)

4
-
79 m2
1920
15815146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOSTĘPNE| CO i woda miejskie 26617040 15815146 OKOLICA:Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury, która zapewnia dostępność szkól, przedszkoli, basenu oraz sklepów, res...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (8 519 zł/m2)

4
2
129 m2
1990
15066360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z piękną działką! 8724155 15066360 OKOLICA: Dom znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska, w dzielnicy Jasień. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, m.in. Centrum Handlowe, TigerGym, sklepy (Biedronka, Żabka, FreshMarket) oraz usługi tj. apteki, szkoły, prz...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 000 PLN (12 203 zł/m2)

8
4
295 m2
2015
15654031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD z domkiem Gdańsk -Olszynka 23365238 15654031 Do odstąpienia działka rekreacyjna ROD o powierzchni 309 m2 z nowym, drewnianym domkiem wielkości 35m2, (z poddaszem użytkowym), projekt firmy Logbar Domy (Lord)., salon z aneksem kuchennym, łazienka , na piętrze otwarta przestrzeń (sypialnia).Domek ...

Gdańsk (Olszynka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

170 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15647918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23245112 15647918 Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej – Bąkowo, gm. Kolbudy.Zadbany ogród z jacuzzi i altaną Garaż w budynku oraz wolnostojący Świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy przestronny i komf...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 350 000 PLN (10 547 zł/m2)

4
2
128 m2
2010
14161957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak - inwestycja z długoterminowym najemcą! 104537 14161957 Dom w zabudowie bliźniaczej, po remoncie w 2016 roku. Obiekt całkowicie przystosowany na wynajem. Składa się ze wspólnej kuchni oraz 8 pokoi - 1, 2 i 3 osobowych, każdy z łazienką. Elewacja po remoncie, teren ogrodzony z bramą na pilota, instalacja ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 100 000 PLN (9 545 zł/m2)

8
5
220 m2
1990
15559339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4pokoje|Ogród|Dom|blisko jeziora 21274731 15559339 Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu to wizualizacja przedstawiająca jak można zaaranżować dom.https:youtube.comshortsObjLhzH-hfQ?feature=shareZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej. Przestronna nierucho...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 190 000 PLN (9 520 zł/m2)

4
-
125 m2
2004
15092654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9635518 15092654 Kameralna inwestycja pięciu domów, a w niej ten jeden który może czeka właśnie na ciebie. Cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz miejsca dla swojej rodziny, blisko szkoły, przystanku i sklepów? A może marzysz o własnym ogrodzie i przestrzeni do odpoczy...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 299 000 PLN (7 741 zł/m2)

5
2
167.8 m2
2026
14648932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ELEGANCKI I KOMFORTOWY DOM Z DUŻYM OGRODEM 11381 14648932 ELEGANCKI I KOMFORTOWY DOM Z DUŻYM OGRODEM ORAZ PIĘKNYM OGRODEM ZIMOWYMDom wolnostojący wybudowany w 2004 roku w miejscu z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska i Gdyni. Położony  na działce wielkości 828 m2.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoka jakość użyty...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 000 PLN (10 303 zł/m2)

7
2
330 m2
2004
15734536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24831781 15734536 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej i kameralnej części Klukowa – przy cichej ulicy Internetowej. To nieruchomość klasy premium, stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących nowoczesne tech...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 700 000 PLN (7 830 zł/m2)

5
3
728 m2
2022
15731500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24795120 15731500 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - elegancki dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - Kokoszki.LOKALIZACJA:Kokoszki to jedna z dzielnic Gdańska, położona na zachodzie miasta, od lat przyciągająca poszukujących ha...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 000 PLN (16 379 zł/m2)

5
2
167.9 m2
2008