• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 167

15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15781578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25831520 15781578 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym – blisko plażyLokalizacja: Gdańsk Stogi, ul. ZawiślańskaPowierzchnia domu: 149,80 m²Powierzchnia działki: 644 m²Lic...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 679 000 PLN (11 193 zł/m2)

7
2
150 m2
1990
15785778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie położony dom pod lasem działka 231 m2 6pok 25891948 15785778 Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu !Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż!DOM:  Na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg), idealny do komfortowego zamie...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 930 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
3
224 m2
1990
15877637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom bliźniak | Gdańsk Południe 27575996 15877637 Na sprzedaż luksusowy dom - bliźniak w Gdańsku, położony w nowoczesnym osiedlu EGO. Ta elegancka nieruchomość została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość, estetykę oraz funkcjonalność.Architek...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 299 000 PLN (14 191 zł/m2)

5
2
162 m2
2021
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15401862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji z dużą działka Suchanino 17731198 15401862 TYLKO U NASWięcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu. Przedstawiany dom składa się z:piwnica- 30m2parteru - 30m2poddasze- 19strychu- 10m2N...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (10 114 zł/m2)

4
-
79 m2
1920
15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 136 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15865627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z basenem Gdańsk Matarnia 27303994 15865627 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYluksusowy dom z basenemduża działka z pięknym starodrzewiemfotowoltaika, pompa ciepła, altana grilowa, LOKALIZACJANieruchomoś...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 350 000 PLN (9 710 zł/m2)

6
2
345 m2
2008
15870951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący Dom w świetniej lokalizacji 27448850 15870951 NIERUCHOMOSĆ: Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m².Poziom 0 (114,13 m²) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne:- wiatrołap (5,05 m²), - garaż w bryle budynku (18,70 m²), z bezpośrednim dostępem...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (8 035 zł/m2)

5
2
199 m2
2005
15874050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z ładnym ogrodem - Łostowice! 27517957 15874050 TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na pełnym deskowaniu pokryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość posiada...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 000 PLN (11 905 zł/m2)

6
2
210 m2
2014
15835289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Lipce Budynek Jednorodzinny 26717803 15835289 Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym - Gdańsk Lipce, ul. NiegowoLOKALIZACJA: Gdańsk Lipce to dzielnica zapewniająca ciszę, zieleń i kameralną zabudowę, a jednocześnie dobry dojazd do centrum Gdańska oraz szybki wyjazd w kierunk...

Gdańsk (Lipce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (4 319 zł/m2)

4
1
185 m2
1970
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025