• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 89

12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15895432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962143 15895432 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 182 455 PLN (8 650 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962142 15895357 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 199 000 PLN (8 771 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962113 15895426 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 81,01 mkw. składa się: PARTERPrzedsionek ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 629 zł/m2)

3
1
81.01 m2
2026
15895666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962191 15895666 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,15 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 276 855 PLN (9 586 zł/m2)

4
2
133.2 m2
2026
15895507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962144 15895507 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 104,77 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 192 454 PLN (8 980 zł/m2)

5
2
132.79 m2
2026
15840383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774642 15840383 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalno...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (8 152 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15764817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454918 15764817 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment skrajny o powierzchni 104 m², na działce 320m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie roz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (9 606 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15718434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552618 15718434 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, hol, przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 30m2 oraz osobna toaleta.Na piętrze są cztery sypialnie (1013,513,510m2) oraz duża łazienka 7m2.ZALETYGaraż w bryle budynku, oraz miejsce na ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 600 zł/m2)

5
1
125 m2
2025
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15840391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774641 15840391 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni blisko 130m2.Na parterze znajduje się przestronny salon oraz częściowo otwarta kuchnia, które razem tworzą powierzchnie aż 42m2. W kuchni zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD. Na parterze jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 289 000 PLN (8 829 zł/m2)

5
1
146 m2
2024
15764814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454923 15764814 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem 270m2, Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (7 778 zł/m2)

4
1
135 m2
2026