• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Janowice

Znalezionych ofert: 2

15894783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Superkomfortowy, doskonały dojazd do Krakowa 27948931 15894783 DOM NA SPRZEDAŻ - WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJIJanowice k. WieliczkiZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży superkomfortowego domu dla wymagającej rodzinyNowocześnie i bardzo funkcjonalnie wykończony, budowany „dla siebie” - z największą staranności...

Janowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 570 000 PLN (8 722 zł/m2)

5
2
180 m2
2022
15765102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25464543 15765102 KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący 695 947 884 *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry Bielsko-Biała Janowice ***Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony w prestiżowej, cichej i rezydencjonalnej dzielnicy Bielska-Białej, tuż pr...

Janowice (Śląskie, gm. Bestwina)

2 500 000 PLN (3 012 zł/m2)

7
4
830 m2
2004