• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Justynów Hulanka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Justynów i Hulanka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15863693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27254999 15863693 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Zapraszam od zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 99,09 m2, położonego w Mirkowie - zaraz przy granicy Wrocławia. Doskonała propozycja dla rodziny poszukującej spokojnego miejsc...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

979 000 PLN (9 889 zł/m2)

4
-
99 m2
2013
15861601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208642 15861601 AGENT PROWADZĄCY:SVITLANA LUTS Tel: +48 602 101 602Serdecznie polecam dom w miejscowości Pruszowice. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość położona w cichej okolicy, dom otaczają tereny z...

Pruszowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025