• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Klukowa Huta Ceynowy Floriana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Klukowa, Huta, Floriana i Ceynowy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15888604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27818458 15888604 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚĆICIELA OFERTY Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala na rozbudowe bud...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

6
2
180 m2
1963
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15881513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635953 15881513 Nowe segmenty w Sokołowicach! 3 nowoczesne domy dla rodzin w zabudowie szeregowej, które chcą żyć wygodnie, blisko natury i blisko miasta!Bez podatku PCC 2%Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz: tu będzie mój spokój, moje poranki, moje ż...

Sokołowice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

629 000 PLN (5 616 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

763 000 PLN (6 936 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15844362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833214 15844362 Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić.Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo śląskie.Powierzchnia działki 1180 m2, powierzchnia użytkowa domu 81 m2, po...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

620 000 PLN (7 654 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15803059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26285278 15803059 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA!!!Sprzedam okazyjnie posesję pod Raciborzem o pow. 7 arów w zwartej zabudowie. Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej.Na posesję składa się ...

Krzanowice (Śląskie, gm. Krzanowice)

250 000 PLN (2 083 zł/m2)

10
-
120 m2
-
15773383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25634433 15773383 Nowoczesny bliźniak blisko Olecka 124 m² + garaż + działka 760 m²Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sedrankach k. Olecka, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ce...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

539 000 PLN (3 134 zł/m2)

5
1
172 m2
2026
15705602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283265 15705602 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Sedranki, Olecko129 m² + garaż + działka 760 m² stan zewnętrznie wykończonyInwestycja realizowana jest na nowopowstającym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

739 000 PLN (5 729 zł/m2)

5
2
129 m2
2025
15504556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030408 15504556 Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w słonecznej i kameralnej okolicy Pułtuska leżącego na skraju Puszczy Białej. Nieruchomość ta usytuowana jest w doskonałej lokalizacji tego miasta i rozciąga się na 3 kondygnacje, oferując 3 pokoje, 2 garderoby, du...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

620 000 PLN (2 897 zł/m2)

4
2
214 m2
1990
15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-