• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kosów Podleśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podleśna i Kosów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15868046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363419 15868046 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320953 15866588 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027
15720273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość dla dwoch pokoleń! 24587336 15720273 Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie życie, a jednak blisko miasta.Nieruchomość jest idealna dla zag...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2023
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15844443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin 26838502 15844443 dom 182m2 Zazdrość w gminie Szubin kujawsko-pomorskie działka 3009m2 duża działka stawOferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 182,60m2 znajdujący się w okolica...

Zazdrość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (3 352 zł/m2)

5
2
182 m2
-
15750212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118520 15750212 Dom z potencjałem Stan surowy zamknięty Siemyśl 15 min od Kołobrzegu Szukasz własnego miejsca, ale masz dość:sztywnych układów pomieszczeńdrogich remontów w starych budynkachgłośnych lokalizacji bez prywatnościdomów, które nie odpowiadają Twojemu s...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

499 000 PLN (3 724 zł/m2)

3
-
134 m2
2025
15894864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949931 15894864 Na sprzedaż wyjątkowa Willa projektu Karpiel&Steindel Architektura, łącząca ze sobą styl tatrzańskich schronisk z nowatorskimi detalami. Obiekt o pow. 322 m2 podzielono na 6 niezależnych apartamentów, na działce o pow. 1576 m2. NIERUCHOM...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

6 500 000 PLN (20 186 zł/m2)

12
6
322 m2
2022
15823687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26643095 15823687 Wyjątkowy dom jednorodzinny w Kądzielnie Projekt Willa Parkowa 4 – elegancja, solidność i komfort zaledwie 4 km od KołobrzeguNa sprzedaż nowoczesny w stanie surowym zamkniętym, starannie zaprojektowany dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w ...

Kądzielno (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (7 485 zł/m2)

6
2
334 m2
2024
15753310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25194766 15753310 Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok. 3 km. od Sulikowa (w którym ma siedzibę Urząd Gminy). Budynek pi...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

587 000 PLN (3 669 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15893396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910351 15893396 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym 20 km. W miejscowości sklep, przystanek autobusowy, sama miejs...

Lubicz (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

595 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
-
88.3 m2
2021