• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kowale

Znalezionych ofert: 6

15881401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z dużym ogrodem | 159,9 m² | Kowa 27629970 15881401 Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 159,9 m², położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kowale (gm. Kolbudy), z szybkim dojazdem do Gdańsk. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących przestrzeni, prywatn...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 975 000 PLN (12 421 zł/m2)

6
2
159 m2
-
15834432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26714599 15834432 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nowa, kameralna inwestycja w Kowalach przy ul. Pałacowej.Osiem domów w zabudowie szeregowej powstaje w sąsiedztwie terenów zielonych, zaledwie 1,5km od wjazdu na obwodnicę zapewniającą komunikację z całym Trójmiastem.Najbl...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

799 000 PLN (8 323 zł/m2)

5
2
96 m2
2027
15834430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26714598 15834430 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nowa, kameralna inwestycja w Kowalach przy ul. Pałacowej.Osiem domów w zabudowie szeregowej powstaje w sąsiedztwie terenów zielonych, zaledwie 1,5km od wjazdu na obwodnicę zapewniającą komunikację z całym Trójmiastem.Najbl...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

749 000 PLN (7 802 zł/m2)

5
2
96 m2
2027
15887495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784502 15887495 Dom wolnostojący w miejscowości Kowale - między Obornikami Śląskimi a TrzebnicąJeśli marzysz o domu na wsi, gdzie możesz cieszyć się pięknem natury i spokojem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentacj...

Kowale (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

330 000 PLN (1 594 zł/m2)

2
1
207 m2
1945
13566515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1871278 13566515 Po co kupować działkę i budować coś od zera albo brać na swoje barki budynek do wielkiego remontu, jeśli można zostać właścicielem gotowego pensjonatu, który szczyci się świetnymi opiniami gości? Właśnie taką nieruchomość znaleźć można w Kowalach k. ...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2011
15662665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania Gdańsk Kowale 5 pokoi 23504816 15662665 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYSzukasz mieszkania lub domu dla rodziny? Ten dom w zabudowie szeregowej z własnym ogrodem kupisz teraz w cenie mieszkania!nie...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

929 000 PLN (10 322 zł/m2)

5
2
90 m2
2020