• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kowiesy

Znalezionych ofert: 3

15841036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26787757 15841036 Nowoczesny dom rodzinny tuż przy Bolimowskim Parku Krajobrazowym – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów!Szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego życia z ciszą, naturą i szybkim dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa nierucho...

Kowiesy (Wędrogów) (Łódzkie, gm. Kowiesy)

1 199 000 PLN (6 056 zł/m2)

5
2
198 m2
2020
14964041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5695235 14964041 Dom dla dużej rodziny, wolnostojący bardzo dobrze zlokalizowany, w pobliżu zjazd na trasę katowicką. Możliwość prowadzenia w istniejącej Hali dotychczasowej działalności gospodarczej . Dom na dużej działce z Halą produkcyjną o powierzchni ok. 800 m ...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
140 m2
2002
14774449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 187363 14774449 Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamieszkanie. Dom i budynki są bardzo złej kondycji ich remont może okazać...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
60 m2
1960