• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

15892969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899572 15892969 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 360 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15893014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899705 15893014 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących sp...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15892507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899206 15892507 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 380 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 980 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15892844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899205 15892844 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 350 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15892719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899203 15892719 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
1
260 m2
2026
15264886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14189688 15264886 Oferta Agencji Bracia Sadurscy to imponujący dom wolnostojący o powierzchni 420 m2, zlokalizowany na malowniczej 15-arowej działce w południowej dzielnicy Krakowa, Opatkowicach. Nieruchomość ta posiada wiele zalet i unikalnych cech, któ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 340 000 PLN (5 924 zł/m2)

6
-
395 m2
1980
15892781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899204 15892781 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (6 516 zł/m2)

5
1
287 m2
2026
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15538900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20792828 15538900 Nieruchomość z potencjałem: mieszkania, biura, apartamenty Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość inwestycyjną o powierzchni całkowitej 270 m2, użytkowej 243 m2 na 4,6 - arowej działce, która łączy w sobi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 888 000 PLN (10 696 zł/m2)

12
3
270 m2
2005
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15892426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898743 15892426 Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa rejon Bonarka City Center Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 359 m2. Dom został wybudowany w 1973 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 910 zł/m2)

6
3
201 m2
1973